Lékař/ka pro pediatrickou ambulanci

Lékaři v pediatrii

Hledáte práci v lokalitě Zábřeh nebo blízkém okolí? Prohlédněte si nabídku práce od společnosti MAPO Ambulance s.r.o.. Nabídka byla vystavena dne 25. 6. 2020 na Úřadu práce ČR - Šumperk. Nabízená pracovní pozice je vhodná pro osoby se zdravotním postižením (OZP). Využijte svou šanci na lepší práci a klikněte na tlačítko „Mám zájem o tuto práci“. Vyplňte motivační zprávu a my ji doručíme, v atraktivní formě, přímo na email zaměstnavatele.

Náplň práce: plný nebo částečný úvazek, prevence a vyhodnocování zdravotního stavu populace, monitorování a kontrola chronicky nemocných, delegace pacienta k odbornému lékaři,
konzultace s pacientem.

Požadujeme:

  • Ukončené vš, odborná způsobilost dle zák. č. 95/2004 sb. v platném znění + specializovaná způsobilost v oboru pediatrie/dětské lékařství
  • Schopnost aktivního, samostatného jednání, vstřícné chování a vystupování
  • Pracovitost, spolehlivost a odpovědnost
  • Profesionální a proklientský přístup

Nabízíme:
  • Jednosměnný provoz
  • Zázemí silné a dynamicky se rozvíjející společnosti
  • Podmínky pro osobní a profesionální rozvoj (např. další odborné vzdělávání s podporou zaměstnavatele)
  • Slevy v partnerské lékárně

Benefity:

  • Zajímavý sociální a zaměstnanecký bonusový systém společnosti.
Vhodné i pro OZP. Pracovní doba: 6-14 hod. Kontakt: e-mailem.

Místo výkonu práce: MAPO Ambulance s.r.o.
Smetanova 187 /13
Zábřeh, Šumperk 789 01
Mzda: 55000,-Kč / měsíc
Typ směn: Jednosměnný provoz (minimálně 20 hodin)
Minimální stupeň vzdělání: Vysokoškolské
Volných míst k dispozici: 1
Nabídka práce je platná: do 9. 7. 2020

Chcete-li využít jiných map, lokalitu nabízené pracovní pozice „Lékař/ka pro pediatrickou ambulanci“ je možné také zobrazit za pomocí , nebo .