Úřad práce Svitavy

Hledáte práci a jste OZP?

Na tomto místě Vám přinášíme nabídku práce z katalogu Úřadu práce ČR pro lokalitu Svitavy. Vybíráme pro Vás pouze pracovní pozice vhodné pro osoby se zdravotním postižením. Pokud Vás zaujme konkrétní nabídka práce, můžete na ni přímo odpovědět v detailu inzerátu.

Nenajdete-li pro Vás vhodnou pozici mezi inzeráty z úřadu práce, projděte si náš seznam zaměstnavatelů OZP a oslovte konkrétní společnost v blízkosti Vašeho domova.

Nabídka práce z Úřadu práce - Svitavy:

Každý den pro Vás aktualizujeme nabídku práce. Níže zobrazené inzeráty jsou automaticky seřazeny od nejnovějších a jsou v katalogu úřadu práce označeny jako vhodné pro osoby se zdravotním postižením. Doporučujeme si vždy ohlídat, kdy byl pracovní inzerát naposledy upraven a dokdy má svou platnost.

Pracovník/ce v sociálních službách

Zaměstnavatel Centrum sociální pomoci města Litomyšl nabízí práci na pozici "Pracovník/ce v sociálních službách" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek (maximálně 37.5 týdně) a nabízená mzda 23200 - 32000,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: Litomyšl.
Tato nabídka práce byla publikována dne 1. 7. 2020.

Řidič nákladní dopravy

Zaměstnavatel FLÍDR s.r.o. nabízí práci na pozici "Řidič nákladní dopravy" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 22000 - 30000,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: Široký Důl.
Tato nabídka práce byla publikována dne 1. 7. 2020.

Uklízeč/ka

Zaměstnavatel FLÍDR s.r.o. nabízí práci na pozici "Uklízeč/ka" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek (maximálně 37.5 týdně) a nabízená mzda 16500 - 19000,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: Široký Důl.
Tato nabídka práce byla publikována dne 1. 7. 2020.

Uklízeč, uklízečka

Zaměstnavatel JASPA Servis s.r.o. nabízí práci na pozici "Uklízeč, uklízečka" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je zkrácený úvazek (maximálně 30 týdně) a nabízená mzda 12500 - 12500,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: Svitavy.
Tato nabídka práce byla publikována dne 1. 7. 2020.

Vrátní

Zaměstnavatel M&M Object Security s.r.o. nabízí práci na pozici "Vrátní" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek (maximálně 20 týdně) a nabízená mzda 14600,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: Moravská Třebová.
Tato nabídka práce byla publikována dne 25. 6. 2020.

Manager/ka pro ostrahu vrátnic a objektů

Zaměstnavatel M&M Object Security s.r.o. nabízí práci na pozici "Manager/ka pro ostrahu vrátnic a objektů" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek (maximálně 20 týdně) a nabízená mzda 17800,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: Moravská Třebová.
Tato nabídka práce byla publikována dne 25. 6. 2020.

Dělník/ce ve výrobě

Zaměstnavatel M&M Object Security s.r.o. nabízí práci na pozici "Dělník/ce ve výrobě" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je zkrácený úvazek (maximálně 20 týdně) a nabízená mzda 13350,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: Moravská Třebová.
Tato nabídka práce byla publikována dne 25. 6. 2020.

Administrativní pracovník/ce

Zaměstnavatel M&M Object Security s.r.o. nabízí práci na pozici "Administrativní pracovník/ce" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je zkrácený úvazek (maximálně 20 týdně) a nabízená mzda 16100,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: Moravská Třebová.
Tato nabídka práce byla publikována dne 25. 6. 2020.

Mzdový/á účetní

Zaměstnavatel M&M Object Security s.r.o. nabízí práci na pozici "Mzdový/á účetní" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je zkrácený úvazek (maximálně 20 týdně) a nabízená mzda 19600,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: Moravská Třebová.
Tato nabídka práce byla publikována dne 25. 6. 2020.

Obchodní zástupce

Zaměstnavatel M&M Object Security s.r.o. nabízí práci na pozici "Obchodní zástupce" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je zkrácený úvazek (maximálně 20 týdně) a nabízená mzda 15000 - 21000,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: Moravská Třebová.
Tato nabídka práce byla publikována dne 25. 6. 2020.

Bezpečnostní pracovník/ce pultu centralizované ochrany

Zaměstnavatel DOSON spol. s r.o. nabízí práci na pozici "Bezpečnostní pracovník/ce pultu centralizované ochrany" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je zkrácený úvazek (maximálně 20 týdně) a nabízená mzda 101,-Kč / hodina . Lokalita výkonu práce: Litomyšl.
Tato nabídka práce byla publikována dne 16. 6. 2020.

Řidič pohřební služby - obstaravatel pohřbů

Zaměstnavatel Petr Němec nabízí práci na pozici "Řidič pohřební služby - obstaravatel pohřbů" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek (maximálně 30 týdně) a nabízená mzda 17800 - 20800,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: Polička.
Tato nabídka práce byla publikována dne 16. 6. 2020.