Úřad práce Kontaktní pracoviště Svitavy

Hledáte práci a jste OZP?

Na tomto místě Vám přinášíme nabídku práce z katalogu Úřadu práce ČR pro lokalitu Kontaktní pracoviště Svitavy. Vybíráme pro Vás pouze pracovní pozice vhodné pro osoby se zdravotním postižením. Pokud Vás zaujme konkrétní nabídka práce, můžete na ni přímo odpovědět v detailu inzerátu.

Nenajdete-li pro Vás vhodnou pozici mezi inzeráty z úřadu práce, projděte si náš seznam zaměstnavatelů OZP a oslovte konkrétní společnost v blízkosti Vašeho domova.

Nabídka práce z Úřadu práce - Kontaktní pracoviště Svitavy:

Každý den pro Vás aktualizujeme nabídku práce. Níže zobrazené inzeráty jsou automaticky seřazeny od nejnovějších a jsou v katalogu úřadu práce označeny jako vhodné pro osoby se zdravotním postižením. Doporučujeme si vždy ohlídat, kdy byl pracovní inzerát naposledy upraven a dokdy má svou platnost.

Prodavač/ka krmiv, chovatelských potřeb a zviřat pro zájmové chovy

Zaměstnavatel CHOVEX CZ s.r.o. nabízí práci na pozici "Prodavač/ka krmiv, chovatelských potřeb a zviřat pro zájmové chovy" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je zkrácený úvazek a nabízená mzda 111,-Kč / hodina. Lokalita výkonu práce: Moravská Třebová.
Tato nabídka práce byla publikována dne 27. 11. 2021.

Strážný/á

Zaměstnavatel PCO VIDOCQ s.r.o. nabízí práci na pozici "Strážný/á" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 16800 - 19000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Pardubice V.
Tato nabídka práce byla publikována dne 22. 11. 2021.

Mzdová/vý účetní

Zaměstnavatel M&M Object Security s.r.o. nabízí práci na pozici "Mzdová/vý účetní" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je zkrácený úvazek a nabízená mzda 15347,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Moravská Třebová.
Tato nabídka práce byla publikována dne 6. 11. 2021.

Pomocná/ý účetní

Zaměstnavatel M&M Object Security s.r.o. nabízí práci na pozici "Pomocná/ý účetní" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je zkrácený úvazek a nabízená mzda 15347,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Moravská Třebová.
Tato nabídka práce byla publikována dne 6. 11. 2021.

Ostraha prodejny lidl

Zaměstnavatel BOHEMIA MARTEN CORPORATION a.s. nabízí práci na pozici "Ostraha prodejny lidl" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek, dohoda o provedení práce a nabízená mzda 18000 - 22000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Svitavy.
Tato nabídka práce byla publikována dne 6. 11. 2021.

Mzdový/á účetní

Zaměstnavatel AGRO Kunčina a.s. nabízí práci na pozici "Mzdový/á účetní" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 25000 - 35000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Kunčina.
Tato nabídka práce byla publikována dne 6. 11. 2021.

Is specialista/ka

Zaměstnavatel Flídr metal s.r.o. nabízí práci na pozici "Is specialista/ka" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 35000 - 40000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Široký Důl.
Tato nabídka práce byla publikována dne 3. 11. 2021.

Ostraha prodejny lidl moravská třebová

Zaměstnavatel BOHEMIA MARTEN CORPORATION a.s. nabízí práci na pozici "Ostraha prodejny lidl moravská třebová" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek, dohoda o provedení práce a nabízená mzda 18000 - 22000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Moravská Třebová.
Tato nabídka práce byla publikována dne 30. 10. 2021.

Montážní dělník/ce

Zaměstnavatel K - CONSULT plus, s.r.o. nabízí práci na pozici "Montážní dělník/ce" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je zkrácený úvazek a nabízená mzda 90.5 - 90.5,-Kč / hodina. Lokalita výkonu práce: Svitavy.
Tato nabídka práce byla publikována dne 26. 10. 2021.

Strojírenský dělník/ce - svářeč

Zaměstnavatel INVEKTA s.r.o. nabízí práci na pozici "Strojírenský dělník/ce - svářeč" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 170,-Kč / hodina. Lokalita výkonu práce: Litomyšl.
Tato nabídka práce byla publikována dne 26. 10. 2021.

Strojírenský dělník/ce - zámečník

Zaměstnavatel INVEKTA s.r.o. nabízí práci na pozici "Strojírenský dělník/ce - zámečník" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 130,-Kč / hodina. Lokalita výkonu práce: Litomyšl.
Tato nabídka práce byla publikována dne 26. 10. 2021.

Strážný/á - detektiv prodejny penny market

Zaměstnavatel Bohemia Marten Plus s.r.o. nabízí práci na pozici "Strážný/á - detektiv prodejny penny market" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je zkrácený úvazek a nabízená mzda 12600,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Jevíčko.
Tato nabídka práce byla publikována dne 26. 10. 2021.