Úřad práce Kontaktní pracoviště Tábor

Hledáte práci a jste OZP?

Na tomto místě Vám přinášíme nabídku práce z katalogu Úřadu práce ČR pro lokalitu Kontaktní pracoviště Tábor. Vybíráme pro Vás pouze pracovní pozice vhodné pro osoby se zdravotním postižením. Pokud Vás zaujme konkrétní nabídka práce, můžete na ni přímo odpovědět v detailu inzerátu.

Nenajdete-li pro Vás vhodnou pozici mezi inzeráty z úřadu práce, projděte si náš seznam zaměstnavatelů OZP a oslovte konkrétní společnost v blízkosti Vašeho domova.

Nabídka práce z Úřadu práce - Kontaktní pracoviště Tábor:

Každý den pro Vás aktualizujeme nabídku práce. Níže zobrazené inzeráty jsou automaticky seřazeny od nejnovějších a jsou v katalogu úřadu práce označeny jako vhodné pro osoby se zdravotním postižením. Doporučujeme si vždy ohlídat, kdy byl pracovní inzerát naposledy upraven a dokdy má svou platnost.

Pomocný/á dělník/ce

Zaměstnavatel M&M Object Security s.r.o. nabízí práci na pozici "Pomocný/á dělník/ce" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je zkrácený úvazek a nabízená mzda 3801,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Soběslav.
Tato nabídka práce byla publikována dne 8. 5. 2021.

Referent/ka oddělení stavebního úřadu na odboru stavebního úřadu, územního plánování, dopravy a životního prostředí měú sezimovo ústí

Zaměstnavatel Město Sezimovo Ústí nabízí práci na pozici "Referent/ka oddělení stavebního úřadu na odboru stavebního úřadu, územního plánování, dopravy a životního prostředí měú sezimovo ústí" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 24000 - 35000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Sezimovo Ústí.
Tato nabídka práce byla publikována dne 2. 5. 2021.

Technik pro opravy notebooků

Zaměstnavatel VSP DATA a.s. nabízí práci na pozici "Technik pro opravy notebooků" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 18500,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Tábor.
Tato nabídka práce byla publikována dne 30. 4. 2021.

Dispečer/ka kamionové dopravy

Zaměstnavatel EUROSILO s.r.o. nabízí práci na pozici "Dispečer/ka kamionové dopravy" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 35000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Vestec.
Tato nabídka práce byla publikována dne 30. 4. 2021.

Provozní účetní

Zaměstnavatel IIS Tábor s.r.o. nabízí práci na pozici "Provozní účetní" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 22000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Tábor.
Tato nabídka práce byla publikována dne 22. 4. 2021.

Tazatelé průzkumu

Zaměstnavatel Active Colour s.r.o. nabízí práci na pozici "Tazatelé průzkumu" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je zkrácený úvazek a nabízená mzda 3800 - 16000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Valašské Meziříčí.
Tato nabídka práce byla publikována dne 22. 4. 2021.

Distributor/ka reklamních letáků

Zaměstnavatel Česká distribuční k.s. nabízí práci na pozici "Distributor/ka reklamních letáků" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je zkrácený úvazek a nabízená mzda 3800 - 7600,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Tábor.
Tato nabídka práce byla publikována dne 16. 4. 2021.

Dělník/ce

Zaměstnavatel M&M Object Security s.r.o. nabízí práci na pozici "Dělník/ce" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je zkrácený úvazek a nabízená mzda 5702,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Soběslav.
Tato nabídka práce byla publikována dne 16. 4. 2021.

Uklízeč/ka

Zaměstnavatel M&M Object Security s.r.o. nabízí práci na pozici "Uklízeč/ka" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je zkrácený úvazek a nabízená mzda 5702,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Soběslav.
Tato nabídka práce byla publikována dne 16. 4. 2021.

Dělník/dělnice pro obsluhu strojů

Zaměstnavatel SINFO, spol. s r.o. nabízí práci na pozici "Dělník/dělnice pro obsluhu strojů" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 22000 - 35000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Mladá Vožice.
Tato nabídka práce byla publikována dne 14. 4. 2021.

Doplňování a doobjednávání zboží na prodejně (dlouhodobá brigáda)

Zaměstnavatel ALVARAK GROUP a.s. nabízí práci na pozici "Doplňování a doobjednávání zboží na prodejně (dlouhodobá brigáda)" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je dohoda o provedení práce a nabízená mzda 150,-Kč / hodina. Lokalita výkonu práce: Planá nad Lužnicí.
Tato nabídka práce byla publikována dne 12. 4. 2021.

Pomocná síla, výdej jídel, úklid

Zaměstnavatel ZÁRUBA GASTRO a.s. nabízí práci na pozici "Pomocná síla, výdej jídel, úklid" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je zkrácený úvazek a nabízená mzda 16100,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: České Budějovice.
Tato nabídka práce byla publikována dne 26. 3. 2021.