Pracovník/ice ostrahy

Pracovníci ostrahy, strážní

Hledáte práci v lokalitě České Budějovice nebo blízkém okolí? Prohlédněte si nabídku práce od společnosti PCO - hlídací služba, s.r.o.. Nabídka byla vystavena dne 30. 12. 2020 na Kontaktní pracoviště Tábor. Nabízená pracovní pozice je vhodná pro osoby se zdravotním postižením (OZP). Využijte svou šanci na lepší práci a klikněte na tlačítko „Mám zájem o tuto práci“. Vyplňte motivační zprávu a my ji doručíme, v atraktivní formě, přímo na email zaměstnavatele.

Informace o pracovní pozici (vhodné pro OZP)

pouze pro osoby zdravotně znevýhodněné nebo osoby s ID 1 - 3.st., 12-ti hodinové směny (denní - noční) pracovní úvazek 37,5 hod. týdně
Pož. : bezúhonnost
Informace na telefonu : 773742379
Místo výkonu práce: PCO - hlídací služba, s.r.o.- pracoviště Planá nad Lužnicí
Vrbenská 575
České Budějovice, Jihočeský kraj 370 01
Mzda: 18000,-Kč / měsíc
Nabídka práce pro: Osoby se zdravotním postižením (OZP)
Pracovní místo je volné: od 30. 12. 2020
Pracovněprávní vztah: Plný úvazek
Typ směn: Nepřetržitý provoz
Minimální stupeň vzdělání: Vyučen/a
Volných míst k dispozici: 2
Nabídka práce je platná: do 30. 3. 2021
Pracovní inzerát byl naposledy upraven dne 5. 1. 2021

Místo výkonu práce na mapě

Pro vizuální přehlednost Vám přinášíme orientační mapu nabídek práce pro osoby se zdravotním postižením (OZP). Můžete tak jednoduše zjistit, jak daleko od vašeho bydliště máte vzdálenou svou šanci na lepší práci.
Chcete-li využít jiných map, lokalitu nabízené pracovní pozice „Pracovník/ice ostrahy“ je možné také zobrazit za pomocí , nebo .

Další nabídky práce pro OZP

Pokud Vás pracovní inzerát od společnosti PCO - hlídací služba, s.r.o. nezaujal, prohlédněte si i další nabídku práce v okolí. Výpis nabídek pro lokalitu Jihočeský kraj naleznete také v seznamu práce na stránkách Kontaktní pracoviště Tábor.