Nabídky z Úřadu práce
v lokalitě Sezimovo Ústí

Hledáte práci a jste OZP?

Na tomto místě Vám přinášíme nabídku práce z katalogu Úřadu práce pro lokalitu Sezimovo Ústí. Vybíráme pro Vás pouze pracovní pozice vhodné pro osoby se zdravotním postižením. Pokud Vás zaujme konkrétní nabídka práce, můžete na ni přímo odpovědět v detailu inzerátu.

Nenajdete-li pro Vás vhodnou pozici mezi inzeráty z úřadu práce, projděte si náš seznam zaměstnavatelů OZP a oslovte konkrétní společnost v blízkosti Vašeho domova.

Nabídka práce pro OZP - Sezimovo Ústí:

Každý den pro Vás aktualizujeme nabídku práce. Níže zobrazené inzeráty jsou automaticky seřazeny od nejnovějších a jsou v katalogu úřadu práce označeny jako vhodné pro osoby se zdravotním postižením. Doporučujeme si vždy ohlídat, kdy byl pracovní inzerát naposledy upraven a dokdy má svou platnost.

Referent/ka oddělení stavebního úřadu na odboru stavebního úřadu, územního plánování, dopravy a životního prostředí měú sezimovo ústí

Zaměstnavatel Město Sezimovo Ústí hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 24000 - 35000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Sezimovo Ústí.
Tato nabídka práce byla publikována dne 2. 5. 2021.

Technik pro opravy spotřební elektroniky

Zaměstnavatel VSP DATA a.s. hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 18500,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Sezimovo Ústí.
Tato nabídka práce byla publikována dne 12. 4. 2021.

Administrativně-technický/á pracovník/ce

Zaměstnavatel VSP DATA a.s. hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 17000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Sezimovo Ústí.
Tato nabídka práce byla publikována dne 16. 2. 2021.

Ostraha objektu

Zaměstnavatel SKYCLEAN s.r.o. hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 106.6,-Kč / hodina. Lokalita výkonu práce: Sezimovo Ústí.
Tato nabídka práce byla publikována dne 11. 2. 2021.