Strojník energetických zařízení - topič ii. třídy

Operátoři velínů na výrobu a rozvod tepla

Hledáte práci v lokalitě Tábor nebo blízkém okolí? Prohlédněte si nabídku práce od společnosti Teplárna Tábor, a.s.. Nabídka byla vystavena dne 7. 8. 2019 na Úřadu práce ČR - Tábor. Nabízená pracovní pozice je vhodná pro osoby se zdravotním postižením (OZP). Využijte svou šanci na lepší práci a klikněte na tlačítko „Mám zájem o tuto práci“. Vyplňte motivační zprávu a my ji doručíme v atraktivní formě přímo na email zaměstnavatele.

Informace o pracovním místě

Pož. - SŠ vzdělání technického směru podmínkou, pracovní poměr se sjednává na 1 rok na dobu určitou - při oboustranné spokojenosti se automaticky prodlužuje na dobu neurčitou,
po zaučení topičské osvědčení II. tř.
Výhody - FKSP, věrnostní odměny,příspěvek na stravování, příspěvek na penzijní připojištění
Kontakt: emailem - zaslat životopis
Místo výkonu práce: Teplárna Tábor, a.s.
U Cihelny 2128 /9
Tábor, Tábor 390 02
Mzda: 19000,-Kč / měsíc
Nabídka práce pro: Osoby se zdravotním postižením (OZP)
Pracovní místo je volné: od 6. 8. 2019
Pracovněprávní vztah: Plný úvazek
Typ směn: Nepřetržitý provoz
Minimální stupeň vzdělání: Střední s maturitou
Volných míst k dispozici: 1
Nabídka práce je platná: do 6. 11. 2019
Pracovní inzerát byl naposledy upraven dne 29. 8. 2019

Místo výkonu práce na mapě

Pro lepší vizuální přehlednost Vám přinášíme orientační mapu nabídek práce pro osoby se zdravotním postižením. S námi můžete jednoduše zjistit, jak daleko od vašeho bydliště máte vzdálenou svou šanci na lepší práci.
Chcete-li využít jiných map, lokalitu pracovní pozice „Strojník energetických zařízení - topič ii. třídy“ je možné také zobrazit za pomocí , nebo .

Další nabídky práce pro OZP

Pokud Vás pracovní inzerát od společnosti Teplárna Tábor, a.s. nezaujal, prohlédněte si i další nabídku práce v okolí. Výpis nabídek pro lokalitu Tábor naleznete také v seznamu práce na stránkách Úřadu práce ČR - Tábor (za poslední 4 týdny).