Směnárník/ce

Směnárníci

Hledáte práci v lokalitě Rozvadov nebo blízkém okolí? Prohlédněte si nabídku práce od společnosti To & Mi Vdf. spol. s r.o.. Nabídka byla vystavena dne 15. 6. 2019 na Úřadu práce ČR - Tachov. Nabízená pracovní pozice je vhodná pro osoby se zdravotním postižením (OZP). Využijte svou šanci na lepší práci a klikněte na tlačítko „Mám zájem o tuto práci“. Vyplňte motivační zprávu a my ji doručíme v atraktivní formě přímo na email zaměstnavatele.

Informace o pracovním místě

Nabídka práce byla již obsazena, nebo stažena zaměstnavatelem z Úřadu práce.

Místo výkonu práce: Rozvadov - hraniční přechod
Zavedená obchodní společnost To & Mi Vdf. spol. s r.o., která se zabývá směnárenskou činností, hledá směnárníka nebo směnárnici na hraniční přechod Rozvadov. Nabízíme práci na hlavní pracovní poměr na dobu jednoho roku, smlouva se automaticky po uplynutí roku prodlužuje. Zázemí dynamické a stabilní společnosti, příjemné pracovní prostředí, přátelský kolektiv. Veškeré potřebné školení zajišťujeme. Benefity v podobě stravenek a příspěvku na dopravu,roční dálniční známka,25 dní dovolené. Požadujeme bezúhonnost, spolehlivost a flexibilitu.
auto podmínkou

Nabídka práce byla platná do 29. 6. 2019.

Místo výkonu práce: To & Mi Vdf. spol. s.r.o.( Hraniční přechod Rozvadov)
Rozvadov 1, Tachov
348 06
Mzda: 35000 - 40000,-Kč / měsíc
Nabídka práce pro: Osoby se zdravotním postižením (OZP)
Pracovněprávní vztah: Plný úvazek
Typ směn: Turnusové služby
Minimální stupeň vzdělání: Vyučen/a
Volných míst k dispozici: 1
Nabídka práce je platná: do 29. 6. 2019
Pracovní inzerát byl naposledy upraven dne 3. 7. 2019

Místo výkonu práce na mapě

Pro lepší vizuální přehlednost Vám přinášíme orientační mapu nabídek práce pro osoby se zdravotním postižením. S námi můžete jednoduše zjistit, jak daleko od vašeho bydliště máte vzdálenou svou šanci na lepší práci.
Chcete-li využít jiných map, lokalitu pracovní pozice „Směnárník/ce“ je možné také zobrazit za pomocí , nebo .

Další nabídky práce pro OZP

Pokud Vás pracovní inzerát od společnosti To & Mi Vdf. spol. s r.o. nezaujal, prohlédněte si i další nabídku práce v okolí. Výpis nabídek pro lokalitu Tachov naleznete také v seznamu práce na stránkách Úřadu práce ČR - Tachov (za poslední 4 týdny).