Úřad práce Teplice

Hledáte práci a jste OZP?

Na tomto místě Vám přinášíme nabídku práce z katalogu Úřadu práce ČR pro lokalitu Teplice. Vybíráme pro Vás pouze pracovní pozice vhodné pro osoby se zdravotním postižením. Pokud Vás zaujme konkrétní nabídka práce, můžete na ni přímo odpovědět v detailu inzerátu.

Nenajdete-li pro Vás vhodnou pozici mezi inzeráty z úřadu práce, projděte si náš seznam zaměstnavatelů OZP a oslovte konkrétní společnost v blízkosti Vašeho domova.

Nabídka práce z Úřadu práce - Teplice:

Každý den pro Vás aktualizujeme nabídku práce. Níže zobrazené inzeráty jsou automaticky seřazeny od nejnovějších a jsou v katalogu úřadu práce označeny jako vhodné pro osoby se zdravotním postižením. Doporučujeme si vždy ohlídat, kdy byl pracovní inzerát naposledy upraven a dokdy má svou platnost.

Technik - ročtář

Zaměstnavatel FLEX SMILE s.r.o. nabízí práci na pozici "Technik - ročtář" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 17800,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: Teplice.
Tato nabídka práce byla publikována dne 22. 5. 2020.

Prodavač/prodavačka ve vinotéce

Zaměstnavatel VINECO - Vinné sklepy Chomutov s.r.o. nabízí práci na pozici "Prodavač/prodavačka ve vinotéce" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je zkrácený úvazek (maximálně 32.5 týdně) a nabízená mzda 14500 - 17500,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: Teplice.
Tato nabídka práce byla publikována dne 22. 5. 2020.

Pracovník / pracovnice pro zušlechťování dřevěných výrobků

Zaměstnavatel Forman comp s.r.o. nabízí práci na pozici "Pracovník / pracovnice pro zušlechťování dřevěných výrobků" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek (maximálně 1 týdně) a nabízená mzda 14600,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: Teplice.
Tato nabídka práce byla publikována dne 22. 5. 2020.

Samostatný/á provozní technik/technička

Zaměstnavatel Mark2 Corporation Czech a.s. nabízí práci na pozici "Samostatný/á provozní technik/technička" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 21000 - 27000,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: Teplice.
Tato nabídka práce byla publikována dne 22. 5. 2020.

Pomocná obsluha

Zaměstnavatel Petra Zykmundová nabízí práci na pozici "Pomocná obsluha" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je zkrácený úvazek (maximálně 20 týdně) a nabízená mzda 100,-Kč / hodina . Lokalita výkonu práce: Teplice.
Tato nabídka práce byla publikována dne 22. 5. 2020.

Technolog montážních linek

Zaměstnavatel Mahr, spol. s r.o. nabízí práci na pozici "Technolog montážních linek" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 30000,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: Proboštov.
Tato nabídka práce byla publikována dne 22. 5. 2020.

Odborný referent/odborná referentka administrativy zdravotní péče

Zaměstnavatel Všeobecná zdravotní pojišťovna ČR nabízí práci na pozici "Odborný referent/odborná referentka administrativy zdravotní péče" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 20000 - 24000,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: Teplice.
Tato nabídka práce byla publikována dne 21. 5. 2020.

Bezpečnostní pracovník/pracovnice

Zaměstnavatel NOKIKA s.r.o. nabízí práci na pozici "Bezpečnostní pracovník/pracovnice" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 96.3,-Kč / hodina . Lokalita výkonu práce: Krupka.
Tato nabídka práce byla publikována dne 21. 5. 2020.

Všeobecná sestra na gastroenterologickou ambulanci

Zaměstnavatel MEDVISION s.r.o. nabízí práci na pozici "Všeobecná sestra na gastroenterologickou ambulanci" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je zkrácený úvazek (maximálně 8 týdně) a nabízená mzda 250,-Kč / hodina . Lokalita výkonu práce: Duchcov.
Tato nabídka práce byla publikována dne 21. 5. 2020.

Uklizeč / uklizečka

Zaměstnavatel NOKIKA s.r.o. nabízí práci na pozici "Uklizeč / uklizečka" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 87.3,-Kč / hodina . Lokalita výkonu práce: Krupka.
Tato nabídka práce byla publikována dne 27. 5. 2020.

Pomocný dělník/dělnice

Zaměstnavatel David Jelínek nabízí práci na pozici "Pomocný dělník/dělnice" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 16100 - 17000,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: Žim.
Tato nabídka práce byla publikována dne 21. 5. 2020.

Pomocná síla v kuchyni

Zaměstnavatel Actanola s.r.o. nabízí práci na pozici "Pomocná síla v kuchyni" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je zkrácený úvazek (maximálně 30 týdně) a nabízená mzda 15000,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: Teplice.
Tato nabídka práce byla publikována dne 21. 5. 2020.