Úřad práce Teplice

Hledáte práci a jste OZP?

Na tomto místě Vám přinášíme nabídku práce z katalogu Úřadu práce ČR pro lokalitu Teplice. Vybíráme pro Vás pouze pracovní pozice vhodné pro osoby se zdravotním postižením. Pokud Vás zaujme konkrétní nabídka práce, můžete na ni přímo odpovědět v detailu inzerátu.

Nenajdete-li pro Vás vhodnou pozici mezi inzeráty z úřadu práce, projděte si náš seznam zaměstnavatelů OZP a oslovte konkrétní společnost v blízkosti Vašeho domova.

Nabídka práce z Úřadu práce - Teplice:

Každý den pro Vás aktualizujeme nabídku práce. Níže zobrazené inzeráty jsou automaticky seřazeny od nejnovějších a jsou v katalogu úřadu práce označeny jako vhodné pro osoby se zdravotním postižením. Doporučujeme si vždy ohlídat, kdy byl pracovní inzerát naposledy upraven a dokdy má svou platnost.

Skladník

Zaměstnavatel GTH catering a. s. nabízí práci na pozici "Skladník" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 16500 - 18000,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: Bílina.
Tato nabídka práce byla publikována dne 27. 2. 2019.

Pracovníci úklidu

Zaměstnavatel HM PROFIS FACILITY s.r.o. nabízí práci na pozici "Pracovníci úklidu" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek (maximálně 6 týdně) a nabízená mzda 79.8,-Kč / hodina . Lokalita výkonu práce: Teplice.
Tato nabídka práce byla publikována dne 31. 1. 2019.

Pomocný technický pracovník

Zaměstnavatel Jiří Dědič nabízí práci na pozici "Pomocný technický pracovník" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je zkrácený úvazek (maximálně 30 týdně) a nabízená mzda 11055,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: Teplice.
Tato nabídka práce byla publikována dne 8. 2. 2019.

Pracovníci úklidu

Zaměstnavatel HM PROFIS FACILITY s.r.o. nabízí práci na pozici "Pracovníci úklidu" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 79.8,-Kč / hodina . Lokalita výkonu práce: Dubí.
Tato nabídka práce byla publikována dne 31. 1. 2019.

Operátor/ka call centra

Zaměstnavatel 1.SDZP družstvo nabízí práci na pozici "Operátor/ka call centra" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je zkrácený úvazek (maximálně 25 týdně) a nabízená mzda 10200 - 12000,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: Teplice.
Tato nabídka práce byla publikována dne 9. 2. 2019.

Dělník/ce

Zaměstnavatel Jiří Dědič nabízí práci na pozici "Dělník/ce" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 16000,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: Teplice.
Tato nabídka práce byla publikována dne 8. 2. 2019.

Řidiči pravidelné dopravy osob se zdravotním postižením

Zaměstnavatel Arkadie, o.p.s. nabízí práci na pozici "Řidiči pravidelné dopravy osob se zdravotním postižením" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 17970,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: Teplice.
Tato nabídka práce byla publikována dne 31. 1. 2019.

Asistenti - doprovod osoby se zdravotním postižením

Zaměstnavatel Arkadie, o.p.s. nabízí práci na pozici "Asistenti - doprovod osoby se zdravotním postižením" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je zkrácený úvazek (maximálně 32.5 týdně) a nabízená mzda 79.8 - 88.1,-Kč / hodina . Lokalita výkonu práce: Teplice.
Tato nabídka práce byla publikována dne 31. 1. 2019.

Skladníci

Zaměstnavatel HOKA - chráněná pracoviště, s.r.o. nabízí práci na pozici "Skladníci" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 14740,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: Teplice.
Tato nabídka práce byla publikována dne 30. 1. 2019.

Uklízeč/-ka

Zaměstnavatel AUTO TEP servis s.r.o. nabízí práci na pozici "Uklízeč/-ka" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je zkrácený úvazek (maximálně 20 týdně) a nabízená mzda 80,-Kč / hodina . Lokalita výkonu práce: Teplice.
Tato nabídka práce byla publikována dne 30. 1. 2019.

Účetní

Zaměstnavatel Podkrušnohorské domovy sociálních služeb Dubí - Te nabízí práci na pozici "Účetní" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 17600 - 26500,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: Dubí.
Tato nabídka práce byla publikována dne 31. 1. 2019.

Recepční

Zaměstnavatel NOKIKA s.r.o. nabízí práci na pozici "Recepční" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je zkrácený úvazek (maximálně 30 týdně) a nabízená mzda 15000,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: Krupka.
Tato nabídka práce byla publikována dne 31. 1. 2019.