Úřad práce Teplice

Hledáte práci a jste OZP?

Na tomto místě Vám přinášíme nabídku práce z katalogu Úřadu práce ČR pro lokalitu Teplice. Vybíráme pro Vás pouze pracovní pozice vhodné pro osoby se zdravotním postižením. Pokud Vás zaujme konkrétní nabídka práce, můžete na ni přímo odpovědět v detailu inzerátu.

Nenajdete-li pro Vás vhodnou pozici mezi inzeráty z úřadu práce, projděte si náš seznam zaměstnavatelů OZP a oslovte konkrétní společnost v blízkosti Vašeho domova.

Nabídka práce z Úřadu práce - Teplice:

Každý den pro Vás aktualizujeme nabídku práce. Níže zobrazené inzeráty jsou automaticky seřazeny od nejnovějších a jsou v katalogu úřadu práce označeny jako vhodné pro osoby se zdravotním postižením. Doporučujeme si vždy ohlídat, kdy byl pracovní inzerát naposledy upraven a dokdy má svou platnost.

Údržbář pro čistírnu technologických vod

Zaměstnavatel JIPEWO, s.r.o. nabízí práci na pozici "Údržbář pro čistírnu technologických vod" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 18800 - 24500,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: Bílina.
Tato nabídka práce byla publikována dne 30. 1. 2019.

Montážní dělníci

Zaměstnavatel ELEKTROŠROT, a. s. nabízí práci na pozici "Montážní dělníci" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 14740 - 17000,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: Teplice.
Tato nabídka práce byla publikována dne 25. 1. 2019.

Obsluha fresh baru

Zaměstnavatel HOKA - chráněná pracoviště, s.r.o. nabízí práci na pozici "Obsluha fresh baru" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek (maximálně 30 týdně) a nabízená mzda 16280,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: Teplice.
Tato nabídka práce byla publikována dne 30. 1. 2019.

Cukrář/ka - výroba a dozdobování dortů

Zaměstnavatel Chráněná dílna JITKA s.r.o. nabízí práci na pozici "Cukrář/ka - výroba a dozdobování dortů" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je zkrácený úvazek (maximálně 30 týdně) a nabízená mzda 97.3,-Kč / hodina . Lokalita výkonu práce: Teplice.
Tato nabídka práce byla publikována dne 22. 1. 2019.

Strážný

Zaměstnavatel G4S Services s.r.o. nabízí práci na pozici "Strážný" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 14740,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: Krupka.
Tato nabídka práce byla publikována dne 3. 1. 2019.

Pracovník/ce úklidu

Zaměstnavatel INUS Příbram s.r.o. nabízí práci na pozici "Pracovník/ce úklidu" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je zkrácený úvazek (maximálně 20 týdně) a nabízená mzda 79.8,-Kč / hodina . Lokalita výkonu práce: Teplice.
Tato nabídka práce byla publikována dne 8. 1. 2019.

Zpracovatel ovoce a zeleniny

Zaměstnavatel HOKA - chráněná pracoviště, s.r.o. nabízí práci na pozici "Zpracovatel ovoce a zeleniny" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je zkrácený úvazek (maximálně 30 týdně) a nabízená mzda 80,-Kč / hodina . Lokalita výkonu práce: Teplice.
Tato nabídka práce byla publikována dne 30. 1. 2019.

Mzdová účetní

Zaměstnavatel Vaše Harmonie, o.p.s. nabízí práci na pozici "Mzdová účetní" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 18800 - 26050,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: Dubí.
Tato nabídka práce byla publikována dne 11. 1. 2019.

Manipulanti vzv (tzv. ještěrkáři)

Zaměstnavatel JIPEWO, s.r.o. nabízí práci na pozici "Manipulanti vzv (tzv. ještěrkáři)" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 16000 - 18000,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: Bílina.
Tato nabídka práce byla publikována dne 30. 1. 2019.

Odborný/á učitel/ka elektrotechniky a elektroniky

Zaměstnavatel Střední škola AGC a.s. nabízí práci na pozici "Odborný/á učitel/ka elektrotechniky a elektroniky" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 25000 - 30000,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: Teplice.
Tato nabídka práce byla publikována dne 8. 1. 2019.

Údržbář

Zaměstnavatel Jan Zykmund nabízí práci na pozici "Údržbář" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 20000 - 25000,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: Teplice.
Tato nabídka práce byla publikována dne 20. 1. 2019.

Noční recepční

Zaměstnavatel WAMB v.o.s. nabízí práci na pozici "Noční recepční" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je dohoda o provedení práce a nabízená mzda 17000,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: Bílina.
Tato nabídka práce byla publikována dne 3. 1. 2019.