Úřad práce Teplice

Hledáte práci a jste OZP?

Na tomto místě Vám přinášíme nabídku práce z katalogu Úřadu práce ČR pro lokalitu Teplice. Vybíráme pro Vás pouze pracovní pozice vhodné pro osoby se zdravotním postižením. Pokud Vás zaujme konkrétní nabídka práce, můžete na ni přímo odpovědět v detailu inzerátu.

Nenajdete-li pro Vás vhodnou pozici mezi inzeráty z úřadu práce, projděte si náš seznam zaměstnavatelů OZP a oslovte konkrétní společnost v blízkosti Vašeho domova.

Nabídka práce z Úřadu práce - Teplice:

Každý den pro Vás aktualizujeme nabídku práce. Níže zobrazené inzeráty jsou automaticky seřazeny od nejnovějších a jsou v katalogu úřadu práce označeny jako vhodné pro osoby se zdravotním postižením. Doporučujeme si vždy ohlídat, kdy byl pracovní inzerát naposledy upraven a dokdy má svou platnost.

Odborný referent/odborná referentka administrativy zdravotní péče

Zaměstnavatel Všeobecná zdravotní pojišťovna ČR nabízí práci na pozici "Odborný referent/odborná referentka administrativy zdravotní péče" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 20000 - 24000,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: Teplice.
Tato nabídka práce byla publikována dne 4. 6. 2020.

Uklizeč / uklizečka

Zaměstnavatel NOKIKA s.r.o. nabízí práci na pozici "Uklizeč / uklizečka" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 87.3,-Kč / hodina . Lokalita výkonu práce: Krupka.
Tato nabídka práce byla publikována dne 10. 6. 2020.

Uklízeč / uklízečka

Zaměstnavatel VITA, s.r.o. nabízí práci na pozici "Uklízeč / uklízečka" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je dohoda o provedení práce (maximálně 16 týdně) a nabízená mzda 88,-Kč / hodina . Lokalita výkonu práce: Duchcov.
Tato nabídka práce byla publikována dne 4. 6. 2020.

Účetní všeobecní

Zaměstnavatel TOBACCO DC s.r.o. nabízí práci na pozici "Účetní všeobecní" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 25000,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: Teplice.
Tato nabídka práce byla publikována dne 17. 6. 2020.

Pracovník / pracovnice úklidu

Zaměstnavatel Obaly Kartony, s.r.o. nabízí práci na pozici "Pracovník / pracovnice úklidu" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je zkrácený úvazek (maximálně 30 týdně) a nabízená mzda 14600,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: Krupka.
Tato nabídka práce byla publikována dne 6. 5. 2020.

Vychovatel/vychovatelka zařízení ústavní a ochranné výchovy

Zaměstnavatel Dětský domov, Základní škola a Střední škola, Duch nabízí práci na pozici "Vychovatel/vychovatelka zařízení ústavní a ochranné výchovy" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 29000 - 32000,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: Duchcov.
Tato nabídka práce byla publikována dne 21. 5. 2020.

Řidič nákladního vozidla, sk. c

Zaměstnavatel HM PROFIS FACILITY s.r.o. nabízí práci na pozici "Řidič nákladního vozidla, sk. c" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 106.4 - 120,-Kč / hodina . Lokalita výkonu práce: Teplice.
Tato nabídka práce byla publikována dne 12. 5. 2020.

Obchodní zástupce (regionální obchodník)

Zaměstnavatel HM PROFIS FACILITY s.r.o. nabízí práci na pozici "Obchodní zástupce (regionální obchodník)" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 22000 - 60000,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: Teplice.
Tato nabídka práce byla publikována dne 12. 5. 2020.

Uklízeč/uklízečka

Zaměstnavatel Viktor Říha nabízí práci na pozici "Uklízeč/uklízečka" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek (maximálně 15 týdně) a nabízená mzda 87.3,-Kč / hodina . Lokalita výkonu práce: Krupka.
Tato nabídka práce byla publikována dne 12. 5. 2020.

Ochrana a ostraha, vrátný / vrátná

Zaměstnavatel PERFECTA PROGRES, s.r.o. nabízí práci na pozici "Ochrana a ostraha, vrátný / vrátná" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je zkrácený úvazek (maximálně 27.5 týdně) a nabízená mzda 96.3,-Kč / hodina . Lokalita výkonu práce: Lahošť.
Tato nabídka práce byla publikována dne 23. 4. 2020.

Recepční ve fitnessu

Zaměstnavatel Viktor Říha nabízí práci na pozici "Recepční ve fitnessu" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je zkrácený úvazek (maximálně 30 týdně) a nabízená mzda 16000 - 17000,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: Krupka.
Tato nabídka práce byla publikována dne 12. 5. 2020.

Pomocný administrativní pracovník / pracovnice

Zaměstnavatel HM PROFIS FACILITY s.r.o. nabízí práci na pozici "Pomocný administrativní pracovník / pracovnice" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek (maximálně 30 týdně) a nabízená mzda 15000 - 23000,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: Dubí.
Tato nabídka práce byla publikována dne 12. 5. 2020.