Úřad práce Teplice

Hledáte práci a jste OZP?

Na tomto místě Vám přinášíme nabídku práce z katalogu Úřadu práce ČR pro lokalitu Teplice. Vybíráme pro Vás pouze pracovní pozice vhodné pro osoby se zdravotním postižením. Pokud Vás zaujme konkrétní nabídka práce, můžete na ni přímo odpovědět v detailu inzerátu.

Nenajdete-li pro Vás vhodnou pozici mezi inzeráty z úřadu práce, projděte si náš seznam zaměstnavatelů OZP a oslovte konkrétní společnost v blízkosti Vašeho domova.

Nabídka práce z Úřadu práce - Teplice:

Každý den pro Vás aktualizujeme nabídku práce. Níže zobrazené inzeráty jsou automaticky seřazeny od nejnovějších a jsou v katalogu úřadu práce označeny jako vhodné pro osoby se zdravotním postižením. Doporučujeme si vždy ohlídat, kdy byl pracovní inzerát naposledy upraven a dokdy má svou platnost.

Operátor - manipulant

Zaměstnavatel JIPEWO, s.r.o. nabízí práci na pozici "Operátor - manipulant" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 16100,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: Bílina.
Tato nabídka práce byla publikována dne 23. 4. 2020.

Střihač/střihačka

Zaměstnavatel TRIO HAVEL s.r.o. nabízí práci na pozici "Střihač/střihačka" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek (maximálně 20 týdně) a nabízená mzda 14600 - 18000,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: Teplice.
Tato nabídka práce byla publikována dne 21. 5. 2020.

Šička/švadlena - šič/krejčí

Zaměstnavatel TRIO HAVEL s.r.o. nabízí práci na pozici "Šička/švadlena - šič/krejčí" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek (maximálně 20 týdně) a nabízená mzda 14600 - 18000,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: Teplice.
Tato nabídka práce byla publikována dne 21. 5. 2020.

Řidič/řidička sk.b

Zaměstnavatel Bramborárna Bukovice, s.r.o. nabízí práci na pozici "Řidič/řidička sk.b" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je dohoda o provedení práce a nabízená mzda 5000 - 10000,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: Bžany.
Tato nabídka práce byla publikována dne 21. 5. 2020.

Pracovník/pracovnice výstupní kontroly

Zaměstnavatel Fluokov s.r.o. nabízí práci na pozici "Pracovník/pracovnice výstupní kontroly" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 22000,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: Teplice.
Tato nabídka práce byla publikována dne 23. 4. 2020.

Úklid cukrárenské výrobny

Zaměstnavatel Chráněná dílna JITKA s.r.o. nabízí práci na pozici "Úklid cukrárenské výrobny" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je zkrácený úvazek (maximálně 30 týdně) a nabízená mzda 106.4,-Kč / hodina . Lokalita výkonu práce: Teplice.
Tato nabídka práce byla publikována dne 13. 3. 2020.

Pracovník do cukrářské výroby

Zaměstnavatel Chráněná dílna JITKA s.r.o. nabízí práci na pozici "Pracovník do cukrářské výroby" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je zkrácený úvazek (maximálně 30 týdně) a nabízená mzda 106.4,-Kč / hodina . Lokalita výkonu práce: Teplice.
Tato nabídka práce byla publikována dne 13. 3. 2020.

Obsluha prádelny

Zaměstnavatel Building & Law, spol. s r.o. nabízí práci na pozici "Obsluha prádelny" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je zkrácený úvazek (maximálně 25 týdně) a nabízená mzda 95,-Kč / hodina . Lokalita výkonu práce: Teplice.
Tato nabídka práce byla publikována dne 12. 5. 2020.

Administrativní pracovník / pracovnice

Zaměstnavatel SPEA s.r.o. nabízí práci na pozici "Administrativní pracovník / pracovnice" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je zkrácený úvazek (maximálně 20 týdně) a nabízená mzda 11000,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: Teplice.
Tato nabídka práce byla publikována dne 25. 2. 2020.

Sociální pracovník

Zaměstnavatel Poradna pro občanství/Občanská a lidská práva, z.s nabízí práci na pozici "Sociální pracovník" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je zkrácený úvazek (maximálně 32 týdně) a nabízená mzda 18400 - 20000,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: Krupka.
Tato nabídka práce byla publikována dne 6. 3. 2020.

Asistent/asistentka pedagoga ve třídě zřízené podle ustanovení § 16 odst. 9 školského zákona

Zaměstnavatel Základní škola a Střední škola Krupka, Karla Čapka nabízí práci na pozici "Asistent/asistentka pedagoga ve třídě zřízené podle ustanovení § 16 odst. 9 školského zákona" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je zkrácený úvazek (maximálně 28 týdně) a nabízená mzda 17076 - 23228,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: Krupka.
Tato nabídka práce byla publikována dne 4. 2. 2020.

Asistent/asistentka chodu zubní laboratoře

Zaměstnavatel LAMEDA, s.r.o. nabízí práci na pozici "Asistent/asistentka chodu zubní laboratoře" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 18000 - 25000,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: Teplice.
Tato nabídka práce byla publikována dne 14. 2. 2020.