Operátor - manipulant

Manipulační dělníci ve výrobě

Hledáte práci v lokalitě Bílina nebo blízkém okolí? Prohlédněte si nabídku práce od společnosti JIPEWO, s.r.o.. Nabídka byla vystavena dne 23. 4. 2020 na Úřadu práce ČR - Teplice. Nabízená pracovní pozice je vhodná pro osoby se zdravotním postižením (OZP). Využijte svou šanci na lepší práci a klikněte na tlačítko „Mám zájem o tuto práci“. Vyplňte motivační zprávu a my ji doručíme, v atraktivní formě, přímo na email zaměstnavatele.

Informace o pracovní pozici (vhodné pro OZP)

Vhodné i pro OZP!!!
Pracoviště: areál AGC Chudeřice
V případě zájmu zasílat životopis na e-mail: vendula.jerabkova@jipewo.cz nebo hana.takacova@topav.cz nebo info@jipewo.cz

Nabídka práce byla platná do 30. 5. 2020.

Místo výkonu práce: JIPEWO, s.r.o. areál AGC Chudeřice
Osada 33
Bílina, Teplice 418 01
Mzda: 16100,-Kč / měsíc
Nabídka práce pro: Osoby se zdravotním postižením (OZP)
Pracovní místo je volné: od 1. 5. 2020
Pracovněprávní vztah: Plný úvazek
Typ směn: Dělené směny
Minimální stupeň vzdělání: Základní vzdělání
Volných míst k dispozici: 1
Nabídka práce je platná: do 30. 5. 2020
Pracovní inzerát byl naposledy upraven dne 23. 4. 2020

Místo výkonu práce na mapě

Pro vizuální přehlednost Vám přinášíme orientační mapu nabídek práce pro osoby se zdravotním postižením (OZP). Můžete tak jednoduše zjistit, jak daleko od vašeho bydliště máte vzdálenou svou šanci na lepší práci.
Chcete-li využít jiných map, lokalitu nabízené pracovní pozice „Operátor - manipulant“ je možné také zobrazit za pomocí , nebo .

Další nabídky práce pro OZP

Pokud Vás pracovní inzerát od společnosti JIPEWO, s.r.o. nezaujal, prohlédněte si i další nabídku práce v okolí. Výpis nabídek pro lokalitu Teplice naleznete také v seznamu práce na stránkách Úřadu práce ČR - Teplice.