Nabídky z Úřadu práce
v lokalitě Dubí

Hledáte práci a jste OZP?

Na tomto místě Vám přinášíme nabídku práce z katalogu Úřadu práce pro lokalitu Dubí. Vybíráme pro Vás pouze pracovní pozice vhodné pro osoby se zdravotním postižením. Pokud Vás zaujme konkrétní nabídka práce, můžete na ni přímo odpovědět v detailu inzerátu.

Nenajdete-li pro Vás vhodnou pozici mezi inzeráty z úřadu práce, projděte si náš seznam zaměstnavatelů OZP a oslovte konkrétní společnost v blízkosti Vašeho domova.

Nabídka práce pro OZP - Dubí:

Každý den pro Vás aktualizujeme nabídku práce. Níže zobrazené inzeráty jsou automaticky seřazeny od nejnovějších a jsou v katalogu úřadu práce označeny jako vhodné pro osoby se zdravotním postižením. Doporučujeme si vždy ohlídat, kdy byl pracovní inzerát naposledy upraven a dokdy má svou platnost.

Topič spalinového a plynového kotle

Zaměstnavatel VTP - MONTÁŽE A OPRAVY, spol. s r.o. hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 18500,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Dubí.
Tato nabídka práce byla publikována dne 25. 1. 2021.

Elektrikáři

Zaměstnavatel Josef Beneš hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 20000 - 25000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Dubí.
Tato nabídka práce byla publikována dne 5. 1. 2021.

Obsluha čerpací stanice

Zaměstnavatel Dagmar Šrámková hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 19100 - 23000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Dubí.
Tato nabídka práce byla publikována dne 9. 12. 2020.