Nabídky z Úřadu práce
v lokalitě Krupka

Hledáte práci a jste OZP?

Na tomto místě Vám přinášíme nabídku práce z katalogu Úřadu práce pro lokalitu Krupka. Vybíráme pro Vás pouze pracovní pozice vhodné pro osoby se zdravotním postižením. Pokud Vás zaujme konkrétní nabídka práce, můžete na ni přímo odpovědět v detailu inzerátu.

Nenajdete-li pro Vás vhodnou pozici mezi inzeráty z úřadu práce, projděte si náš seznam zaměstnavatelů OZP a oslovte konkrétní společnost v blízkosti Vašeho domova.

Nabídka práce pro OZP - Krupka:

Každý den pro Vás aktualizujeme nabídku práce. Níže zobrazené inzeráty jsou automaticky seřazeny od nejnovějších a jsou v katalogu úřadu práce označeny jako vhodné pro osoby se zdravotním postižením. Doporučujeme si vždy ohlídat, kdy byl pracovní inzerát naposledy upraven a dokdy má svou platnost.

Obsluha myčky

Zaměstnavatel Mahlwerck Porcelan s.r.o. hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 105,-Kč / hodina. Lokalita výkonu práce: Krupka.
Tato nabídka práce byla publikována dne 14. 6. 2021.

Bezpečnostní pracovník/pracovnice

Zaměstnavatel NOKIKA s.r.o. hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek, dohoda o provedení práce a nabízená mzda 99.9,-Kč / hodina. Lokalita výkonu práce: Krupka.
Tato nabídka práce byla publikována dne 14. 6. 2021.

Strojmistr/strojmistryně

Zaměstnavatel OBALEXPRES s.r.o. hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 30000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Krupka.
Tato nabídka práce byla publikována dne 16. 4. 2021.

Technik

Zaměstnavatel BMK Czech Technologies s.r.o. hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 25000 - 27000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Krupka.
Tato nabídka práce byla publikována dne 12. 4. 2021.

Operátor/operátorka kvality

Zaměstnavatel BMK Czech Technologies s.r.o. hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 24000 - 31000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Krupka.
Tato nabídka práce byla publikována dne 29. 3. 2021.

Dělník - zpracovatel papíru

Zaměstnavatel Obaly Kartony, s.r.o. hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je zkrácený úvazek a nabízená mzda 91,-Kč / hodina. Lokalita výkonu práce: Krupka.
Tato nabídka práce byla publikována dne 25. 1. 2021.

Operátor/operátorka výroby

Zaměstnavatel BMK Czech Technologies s.r.o. hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 21000 - 27000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Krupka.
Tato nabídka práce byla publikována dne 21. 1. 2021.

Řidič/řidička mezinárodní nákladní dopravy (nad 12 t)

Zaměstnavatel BLM Trucking s.r.o. hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 18500 - 20700,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Krupka.
Tato nabídka práce byla publikována dne 23. 12. 2020.