Technolog montážních linek

Strojírenští technici

Hledáte práci v lokalitě Proboštov nebo blízkém okolí? Prohlédněte si nabídku práce od společnosti Mahr, spol. s r.o.. Nabídka byla vystavena dne 22. 5. 2020 na Úřadu práce ČR - Teplice. Nabízená pracovní pozice je vhodná pro osoby se zdravotním postižením (OZP). Využijte svou šanci na lepší práci a klikněte na tlačítko „Mám zájem o tuto práci“. Vyplňte motivační zprávu a my ji doručíme, v atraktivní formě, přímo na email zaměstnavatele.

Informace o pracovní pozici (vhodné pro OZP)

nástup možný ihned
nutné technické vzdělání nebo praxe, angličtina nebo němčina (mírně pokročilý - B1), doba určitá (1 rok) s možností prodloužení
Hlásit se telefonicky Po až Pá v době 9-15 hod. nebo e-mailem

Nabídka práce byla platná do 8. 8. 2020.

Místo výkonu práce: Mahr, spol. s r.o.
Kpt. Jaroše 552
Proboštov, Teplice 417 12
Mzda: 30000,-Kč / měsíc
Nabídka práce pro: Osoby se zdravotním postižením (OZP)
Pracovní místo je volné: od 1. 6. 2020
Pracovněprávní vztah: Plný úvazek
Typ směn: Jednosměnný provoz
Minimální stupeň vzdělání: Střední s maturitou
Volných míst k dispozici: 1
Nabídka práce je platná: do 8. 8. 2020
Pracovní inzerát byl naposledy upraven dne 22. 5. 2020

Místo výkonu práce na mapě

Pro vizuální přehlednost Vám přinášíme orientační mapu nabídek práce pro osoby se zdravotním postižením (OZP). Můžete tak jednoduše zjistit, jak daleko od vašeho bydliště máte vzdálenou svou šanci na lepší práci.
Chcete-li využít jiných map, lokalitu nabízené pracovní pozice „Technolog montážních linek“ je možné také zobrazit za pomocí , nebo .

Další nabídky práce pro OZP

Pokud Vás pracovní inzerát od společnosti Mahr, spol. s r.o. nezaujal, prohlédněte si i další nabídku práce v okolí. Výpis nabídek pro lokalitu Teplice naleznete také v seznamu práce na stránkách Úřadu práce ČR - Teplice.