Úřad práce Tišnov

Hledáte práci a jste OZP?

Na tomto místě Vám přinášíme nabídku práce z katalogu Úřadu práce ČR pro lokalitu Tišnov. Vybíráme pro Vás pouze pracovní pozice vhodné pro osoby se zdravotním postižením. Pokud Vás zaujme konkrétní nabídka práce, můžete na ni přímo odpovědět v detailu inzerátu.

Nenajdete-li pro Vás vhodnou pozici mezi inzeráty z úřadu práce, projděte si náš seznam zaměstnavatelů OZP a oslovte konkrétní společnost v blízkosti Vašeho domova.

Nabídka práce z Úřadu práce - Tišnov:

Každý den pro Vás aktualizujeme nabídku práce. Níže zobrazené inzeráty jsou automaticky seřazeny od nejnovějších a jsou v katalogu úřadu práce označeny jako vhodné pro osoby se zdravotním postižením. Doporučujeme si vždy ohlídat, kdy byl pracovní inzerát naposledy upraven a dokdy má svou platnost.

Programátor pletacích strojů

Zaměstnavatel Duo Moda, spol. s r. o. nabízí práci na pozici "Programátor pletacích strojů" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 22500 - 40000,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: Tišnov.
Tato nabídka práce byla publikována dne 23. 7. 2020.

Uklízečka

Zaměstnavatel SaJ a.s. nabízí práci na pozici "Uklízečka" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je zkrácený úvazek (maximálně 30 týdně) a nabízená mzda 90 - 100,-Kč / hodina . Lokalita výkonu práce: Tišnov.
Tato nabídka práce byla publikována dne 23. 7. 2020.

Operátor call centra

Zaměstnavatel sales24, s.r.o. nabízí práci na pozici "Operátor call centra" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek (maximálně 25 týdně) a nabízená mzda 90,-Kč / hodina . Lokalita výkonu práce: Tišnov.
Tato nabídka práce byla publikována dne 23. 7. 2020.

Navíječ/ka statorů a rotorů

Zaměstnavatel EMKOR Technology s.r.o. nabízí práci na pozici "Navíječ/ka statorů a rotorů" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 24000,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: Nedvědice.
Tato nabídka práce byla publikována dne 23. 7. 2020.

Kontrola výroby

Zaměstnavatel EMKOR Technology s.r.o. nabízí práci na pozici "Kontrola výroby" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 24000,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: Nedvědice.
Tato nabídka práce byla publikována dne 23. 7. 2020.

Švadlena

Zaměstnavatel Duo Moda, spol. s r. o. nabízí práci na pozici "Švadlena" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek (maximálně 30 týdně) a nabízená mzda 105 - 116,-Kč / hodina . Lokalita výkonu práce: Tišnov.
Tato nabídka práce byla publikována dne 23. 7. 2020.

Stájová služba - brigádník

Zaměstnavatel RANČ LOUČKA s.r.o. nabízí práci na pozici "Stájová služba - brigádník" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je zkrácený úvazek (maximálně 35 týdně) a nabízená mzda 115,-Kč / hodina . Lokalita výkonu práce: Předklášteří.
Tato nabídka práce byla publikována dne 23. 7. 2020.

Číšník/servírka

Zaměstnavatel REALITY TIŠNOVSKA, spol. s r.o. nabízí práci na pozici "Číšník/servírka" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 17800,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: Tišnov.
Tato nabídka práce byla publikována dne 16. 6. 2020.

Kuchař

Zaměstnavatel REALITY TIŠNOVSKA, spol. s r.o. nabízí práci na pozici "Kuchař" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 25000,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: Tišnov.
Tato nabídka práce byla publikována dne 16. 6. 2020.

Pracovník/-ce v textilní výrobě

Zaměstnavatel MOUKA TIŠNOV, s.r.o. nabízí práci na pozici "Pracovník/-ce v textilní výrobě" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 18000,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: Tišnov.
Tato nabídka práce byla publikována dne 1. 7. 2020.

Kuchař/-ka

Zaměstnavatel Základní škola a Mateřská škola T.G. Masaryka Drás nabízí práci na pozici "Kuchař/-ka" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 19770,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: Drásov.
Tato nabídka práce byla publikována dne 26. 5. 2020.

Fyzická ostraha

Zaměstnavatel SOLID PROXY s.r.o. nabízí práci na pozici "Fyzická ostraha" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek (maximálně 37.5 týdně) a nabízená mzda 14600 - 16100,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: Čebín.
Tato nabídka práce byla publikována dne 23. 7. 2020.