Operátor call centra

Tazatelé průzkumů

Hledáte práci v lokalitě Tišnov nebo blízkém okolí? Prohlédněte si nabídku práce od společnosti sales24, s.r.o.. Nabídka byla vystavena dne 27. 2. 2020 na Úřadu práce ČR - Tišnov. Nabízená pracovní pozice je vhodná pro osoby se zdravotním postižením (OZP). Využijte svou šanci na lepší práci a klikněte na tlačítko „Mám zájem o tuto práci“. Vyplňte motivační zprávu a my ji doručíme, v atraktivní formě, přímo na email zaměstnavatele.

Informace o pracovní pozici (vhodné pro OZP)

První kontakt telefonicky nebo e-mailem.

Jsme sociální firma. Přes 60% našich zaměstnanců tvoří lidé se zdravotním postižením, lidé dlouhodobě nezaměstnaní nebo sociálně znevýhodnění. Dáváme prostor studentům, maminkám na mateřské dovolené, seniorům apod. Hledáme posilu do svého týmu na pobočku v Tišnově.

Náplní práce je vedení telefonních hovorů. Nejedná se o prodej ale o informační hovory s cílem vyplnit anketu a výsledek zaznamenat do PC. Práce je snadná pro každého, kdo alespoň základně ovládá počítač. Ostatní vás ochotně naučíme.

Nabídneme Vám možnost spolupráce na hlavní, nebo zkrácený pracovní poměr, případně na DPČ/DPP a volba směn je čistě na Vás (např. 5, 6 nebo 8 hodin).

Výhody: Obědy zdarma, masáže, příspěvek na dopravu, sociálně-psychologické poradenství zdarma, občerstvení na pracovišti, motivační soutěže apod.

Kontaktní osoba: Kratochvílová Dana, tel. 730 671 763, email: kratochvilova@kolibrik-cc.cz


Nabídka práce byla platná do 1. 6. 2020.

Místo výkonu práce: Sales24, s.r.o. -Tišnov
Králova 1742
Tišnov, Brno-venkov 666 01
Mzda: 90,-Kč / hodina
Nabídka práce pro: Osoby se zdravotním postižením (OZP)
Pracovní místo je volné: od 1. 3. 2020
Pracovněprávní vztah: Plný úvazek
Typ směn: Pružná pracovní doba (minimálně 25 hodin)
Minimální stupeň vzdělání: Vyučen/a
Volných míst k dispozici: 10
Nabídka práce je platná: do 1. 6. 2020
Pracovní inzerát byl naposledy upraven dne 27. 2. 2020

Místo výkonu práce na mapě

Pro vizuální přehlednost Vám přinášíme orientační mapu nabídek práce pro osoby se zdravotním postižením (OZP). Můžete tak jednoduše zjistit, jak daleko od vašeho bydliště máte vzdálenou svou šanci na lepší práci.
Chcete-li využít jiných map, lokalitu nabízené pracovní pozice „Operátor call centra“ je možné také zobrazit za pomocí , nebo .

Další nabídky práce pro OZP

Pokud Vás pracovní inzerát od společnosti sales24, s.r.o. nezaujal, prohlédněte si i další nabídku práce v okolí. Výpis nabídek pro lokalitu Brno-venkov naleznete také v seznamu práce na stránkách Úřadu práce ČR - Tišnov.