Zootechnik pro chov prasat

Zootechnici

Hledáte práci v lokalitě Kojetín nebo blízkém okolí? Prohlédněte si nabídku práce od společnosti PROVEM a.s. Havlíčkův Brod. Nabídka byla vystavena dne 17. 7. 2020 na Kontaktní pracoviště Třebíč. Nabízená pracovní pozice je vhodná pro osoby se zdravotním postižením (OZP). Využijte svou šanci na lepší práci a klikněte na tlačítko „Mám zájem o tuto práci“. Vyplňte motivační zprávu a my ji doručíme, v atraktivní formě, přímo na email zaměstnavatele.

Informace o pracovní pozici (vhodné pro OZP)

První kontakt telefonicky (7:00 - 14:00) nebo e-mailem: petr.pavlis@provem.cz
Kladný vztah ke zvířatům, řidičské oprávnění B + T, flexibilita, samostatnost, pečlivost, praxe v zemědělství vítána, manuální zručnost, zkušenosti se zootechnickou praxí vítány.
Zaměstnanecké výhody: 25 dní dovolené.

Nabídka práce byla platná do 2. 12. 2020.

Místo výkonu práce: PROVEM a.s. Havlíčkův Brod - pracoviště Vladislav
580 01
Mzda: 25000 - 28000,-Kč / měsíc
Nabídka práce pro: Osoby se zdravotním postižením (OZP)
Pracovní místo je volné: od 20. 7. 2020
Pracovněprávní vztah: Plný úvazek
Typ směn: Jednosměnný provoz
Minimální stupeň vzdělání: Vyučen/a
Volných míst k dispozici: 1
Nabídka práce je platná: do 2. 12. 2020
Pracovní inzerát byl naposledy upraven dne 18. 11. 2020

Místo výkonu práce na mapě

Pro vizuální přehlednost Vám přinášíme orientační mapu nabídek práce pro osoby se zdravotním postižením (OZP). Můžete tak jednoduše zjistit, jak daleko od vašeho bydliště máte vzdálenou svou šanci na lepší práci.
Chcete-li využít jiných map, lokalitu nabízené pracovní pozice „Zootechnik pro chov prasat“ je možné také zobrazit za pomocí , nebo .

Další nabídky práce pro OZP

Pokud Vás pracovní inzerát od společnosti PROVEM a.s. Havlíčkův Brod nezaujal, prohlédněte si i další nabídku práce v okolí. Výpis nabídek pro lokalitu Kraj Vysočina naleznete také v seznamu práce na stránkách Kontaktní pracoviště Třebíč.