Úřad práce Třinec

Hledáte práci a jste OZP?

Na tomto místě Vám přinášíme nabídku práce z katalogu Úřadu práce ČR pro lokalitu Třinec. Vybíráme pro Vás pouze pracovní pozice vhodné pro osoby se zdravotním postižením. Pokud Vás zaujme konkrétní nabídka práce, můžete na ni přímo odpovědět v detailu inzerátu.

Nenajdete-li pro Vás vhodnou pozici mezi inzeráty z úřadu práce, projděte si náš seznam zaměstnavatelů OZP a oslovte konkrétní společnost v blízkosti Vašeho domova.

Nabídka práce z Úřadu práce - Třinec:

Každý den pro Vás aktualizujeme nabídku práce. Níže zobrazené inzeráty jsou automaticky seřazeny od nejnovějších a jsou v katalogu úřadu práce označeny jako vhodné pro osoby se zdravotním postižením. Doporučujeme si vždy ohlídat, kdy byl pracovní inzerát naposledy upraven a dokdy má svou platnost.

Číšník/servírka

Zaměstnavatel Otakar Mazur nabízí práci na pozici "Číšník/servírka" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 17800 - 20000,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: Návsí.
Tato nabídka práce byla publikována dne 26. 5. 2020.

Uklízeči ve zdravotnickém zařízení

Zaměstnavatel MW-DIAS, a. s. nabízí práci na pozici "Uklízeči ve zdravotnickém zařízení" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 87.3,-Kč / hodina . Lokalita výkonu práce: Třinec.
Tato nabídka práce byla publikována dne 21. 5. 2020.

Ostraha prodejny

Zaměstnavatel BOHEMIA MARTEN SECURITY s.r.o. nabízí práci na pozici "Ostraha prodejny" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 18000 - 25000,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: Třinec.
Tato nabídka práce byla publikována dne 14. 5. 2020.

Montážní dělníci

Zaměstnavatel Stavby COMPLET s.r.o. nabízí práci na pozici "Montážní dělníci" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 22000 - 30000,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: Třinec.
Tato nabídka práce byla publikována dne 7. 5. 2020.

Revizní technici komínů

Zaměstnavatel Stavby COMPLET s.r.o. nabízí práci na pozici "Revizní technici komínů" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek (maximálně 20 týdně) a nabízená mzda 20000 - 30000,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: Třinec.
Tato nabídka práce byla publikována dne 7. 5. 2020.

Revizní technici komínů

Zaměstnavatel SLEZSKOMORAVSKÉ KOMINICTVÍ s.r.o. nabízí práci na pozici "Revizní technici komínů" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 22000 - 30000,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: Třinec.
Tato nabídka práce byla publikována dne 7. 5. 2020.

Obchodní zástupci

Zaměstnavatel AREVAL s.r.o. nabízí práci na pozici "Obchodní zástupci" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je zkrácený úvazek (maximálně 20 týdně) a nabízená mzda 9000,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: Vendryně.
Tato nabídka práce byla publikována dne 11. 5. 2020.

Referent/-ka agendy dopravních přestupků a silničního správního úřadu

Zaměstnavatel Město Jablunkov nabízí práci na pozici "Referent/-ka agendy dopravních přestupků a silničního správního úřadu" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 21260 - 31240,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: Jablunkov.
Tato nabídka práce byla publikována dne 15. 5. 2020.

Pracovník/-ice v zemědělské výrobě

Zaměstnavatel Ivona Kropová nabízí práci na pozici "Pracovník/-ice v zemědělské výrobě" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je dohoda o pracovní činnosti a nabízená mzda 95,-Kč / hodina . Lokalita výkonu práce: Mosty u Jablunkova.
Tato nabídka práce byla publikována dne 26. 5. 2020.

Manipulační pracovníci ve výrobě

Zaměstnavatel PRO NORTH CZECH, a.s. nabízí práci na pozici "Manipulační pracovníci ve výrobě" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 16500,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: Třinec.
Tato nabídka práce byla publikována dne 3. 4. 2020.

Provozní pracovník/-ice

Zaměstnavatel Rotto, spol. s r.o. nabízí práci na pozici "Provozní pracovník/-ice" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek (maximálně 20 týdně) a nabízená mzda 95,-Kč / hodina . Lokalita výkonu práce: Třinec.
Tato nabídka práce byla publikována dne 3. 4. 2020.

Kuchař/-ka

Zaměstnavatel OKNA & DVEŘE KAPSIA s.r.o. nabízí práci na pozici "Kuchař/-ka" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 100 - 200,-Kč / hodina . Lokalita výkonu práce: Bocanovice.
Tato nabídka práce byla publikována dne 1. 4. 2020.