Úřad práce Kontaktní pracoviště Třinec

Hledáte práci a jste OZP?

Na tomto místě Vám přinášíme nabídku práce z katalogu Úřadu práce ČR pro lokalitu Kontaktní pracoviště Třinec. Vybíráme pro Vás pouze pracovní pozice vhodné pro osoby se zdravotním postižením. Pokud Vás zaujme konkrétní nabídka práce, můžete na ni přímo odpovědět v detailu inzerátu.

Nenajdete-li pro Vás vhodnou pozici mezi inzeráty z úřadu práce, projděte si náš seznam zaměstnavatelů OZP a oslovte konkrétní společnost v blízkosti Vašeho domova.

Nabídka práce z Úřadu práce - Kontaktní pracoviště Třinec:

Každý den pro Vás aktualizujeme nabídku práce. Níže zobrazené inzeráty jsou automaticky seřazeny od nejnovějších a jsou v katalogu úřadu práce označeny jako vhodné pro osoby se zdravotním postižením. Doporučujeme si vždy ohlídat, kdy byl pracovní inzerát naposledy upraven a dokdy má svou platnost.

Pomocní montážní dělníci

Zaměstnavatel AREVAL s.r.o. nabízí práci na pozici "Pomocní montážní dělníci" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je zkrácený úvazek a nabízená mzda 7600,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Třinec.
Tato nabídka práce byla publikována dne 5. 3. 2021.

Provozní pracovník/-ice

Zaměstnavatel Rotto, spol. s r.o. nabízí práci na pozici "Provozní pracovník/-ice" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek, zkrácený úvazek a nabízená mzda 95,-Kč / hodina. Lokalita výkonu práce: Třinec.
Tato nabídka práce byla publikována dne 4. 3. 2021.

Asistenti, koncipienti, recepční

Zaměstnavatel PM Kozel s.r.o. nabízí práci na pozici "Asistenti, koncipienti, recepční" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je zkrácený úvazek a nabízená mzda 10000 - 20000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Třinec.
Tato nabídka práce byla publikována dne 3. 3. 2021.

Technický/-á pracovník/-ice

Zaměstnavatel Job Sileo s.r.o. nabízí práci na pozici "Technický/-á pracovník/-ice" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je zkrácený úvazek a nabízená mzda 15000 - 20000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Nýdek.
Tato nabídka práce byla publikována dne 2. 3. 2021.

Personalisté - mzdoví účetní

Zaměstnavatel MILKEFFEKT Holding a.s. nabízí práci na pozici "Personalisté - mzdoví účetní" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 30000 - 40000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Třinec.
Tato nabídka práce byla publikována dne 2. 3. 2021.

Prodavač/-ka zdravé výživy

Zaměstnavatel Ignis Forst s.r.o. nabízí práci na pozici "Prodavač/-ka zdravé výživy" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je zkrácený úvazek a nabízená mzda 11600,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Návsí.
Tato nabídka práce byla publikována dne 26. 2. 2021.

Elektrikáři

Zaměstnavatel JELMARK, s.r.o. nabízí práci na pozici "Elektrikáři" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 20000 - 26000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Třinec.
Tato nabídka práce byla publikována dne 26. 2. 2021.

Pomocníci do výrobny sýrů

Zaměstnavatel Ignis Forst s.r.o. nabízí práci na pozici "Pomocníci do výrobny sýrů" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je zkrácený úvazek a nabízená mzda 7600 - 10000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Hrčava.
Tato nabídka práce byla publikována dne 14. 2. 2021.

Údržbáři

Zaměstnavatel Ergon - sociální podnik, z.s. nabízí práci na pozici "Údržbáři" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 15200,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Třinec.
Tato nabídka práce byla publikována dne 12. 2. 2021.

Regionální vedoucí distribuce třinec

Zaměstnavatel Česká distribuční k.s. nabízí práci na pozici "Regionální vedoucí distribuce třinec" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 40000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Třinec.
Tato nabídka práce byla publikována dne 10. 2. 2021.

Referent/-ka finančního odboru

Zaměstnavatel Město Jablunkov nabízí práci na pozici "Referent/-ka finančního odboru" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 19730 - 28920,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Jablunkov.
Tato nabídka práce byla publikována dne 10. 2. 2021.

Pracovník/-ice ve výdejně stravy

Zaměstnavatel Ústav Pohoda, z. ú. nabízí práci na pozici "Pracovník/-ice ve výdejně stravy" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek, dohoda o provedení práce a nabízená mzda 97,-Kč / hodina. Lokalita výkonu práce: Jablunkov.
Tato nabídka práce byla publikována dne 9. 2. 2021.