Úřad práce Třinec

Hledáte práci a jste OZP?

Na tomto místě Vám přinášíme nabídku práce z katalogu Úřadu práce ČR pro lokalitu Třinec. Vybíráme pro Vás pouze pracovní pozice vhodné pro osoby se zdravotním postižením. Pokud Vás zaujme konkrétní nabídka práce, můžete na ni přímo odpovědět v detailu inzerátu.

Nenajdete-li pro Vás vhodnou pozici mezi inzeráty z úřadu práce, projděte si náš seznam zaměstnavatelů OZP a oslovte konkrétní společnost v blízkosti Vašeho domova.

Nabídka práce z Úřadu práce - Třinec:

Každý den pro Vás aktualizujeme nabídku práce. Níže zobrazené inzeráty jsou automaticky seřazeny od nejnovějších a jsou v katalogu úřadu práce označeny jako vhodné pro osoby se zdravotním postižením. Doporučujeme si vždy ohlídat, kdy byl pracovní inzerát naposledy upraven a dokdy má svou platnost.

Kuchař/-ka

Zaměstnavatel Obecně prospěšná společnost Důstojnost nabízí práci na pozici "Kuchař/-ka" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 17800,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: Nýdek.
Tato nabídka práce byla publikována dne 6. 8. 2020.

Pracovníci pro drobné ruční práce

Zaměstnavatel AREVAL s.r.o. nabízí práci na pozici "Pracovníci pro drobné ruční práce" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je zkrácený úvazek (maximálně 20 týdně) a nabízená mzda 7500,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: Vendryně.
Tato nabídka práce byla publikována dne 23. 7. 2020.

Obchodní zástupci

Zaměstnavatel AREVAL s.r.o. nabízí práci na pozici "Obchodní zástupci" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je zkrácený úvazek (maximálně 20 týdně) a nabízená mzda 8000,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: Vendryně.
Tato nabídka práce byla publikována dne 23. 7. 2020.

Sociální pracovník/-ice

Zaměstnavatel Sociální služby města Třince, příspěvková organiza nabízí práci na pozici "Sociální pracovník/-ice" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 24300 - 35820,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: Nýdek.
Tato nabídka práce byla publikována dne 23. 7. 2020.

Servisní technici pc

Zaměstnavatel AREVAL s.r.o. nabízí práci na pozici "Servisní technici pc" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je zkrácený úvazek (maximálně 20 týdně) a nabízená mzda 8000,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: Vendryně.
Tato nabídka práce byla publikována dne 23. 7. 2020.

Řidiči taxislužby

Zaměstnavatel Pavel Stonawski nabízí práci na pozici "Řidiči taxislužby" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je dohoda o provedení práce a nabízená mzda 106.4,-Kč / hodina . Lokalita výkonu práce: Jablunkov.
Tato nabídka práce byla publikována dne 22. 7. 2020.

Řidiči - skladníci

Zaměstnavatel AREVAL s.r.o. nabízí práci na pozici "Řidiči - skladníci" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je zkrácený úvazek (maximálně 20 týdně) a nabízená mzda 8000 - 9000,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: Vendryně.
Tato nabídka práce byla publikována dne 23. 7. 2020.

Prodavač/-ka smíšeného zboží

Zaměstnavatel Vladislav Borovský nabízí práci na pozici "Prodavač/-ka smíšeného zboží" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je zkrácený úvazek (maximálně 30 týdně) a nabízená mzda 106.4,-Kč / hodina . Lokalita výkonu práce: Střítež.
Tato nabídka práce byla publikována dne 17. 6. 2020.

Referent/-ka

Zaměstnavatel Obec Hrčava nabízí práci na pozici "Referent/-ka" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 22000 - 27000,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: Hrčava.
Tato nabídka práce byla publikována dne 9. 6. 2020.

Účetní všeobecní - bez mzdové agendy

Zaměstnavatel Ignis Forst s.r.o. nabízí práci na pozici "Účetní všeobecní - bez mzdové agendy" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je zkrácený úvazek (maximálně 25 týdně) a nabízená mzda 11125 - 20000,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: Hrčava.
Tato nabídka práce byla publikována dne 9. 6. 2020.

Prodavač/-ka podnikové prodejny

Zaměstnavatel SIMABELLE s.r.o. nabízí práci na pozici "Prodavač/-ka podnikové prodejny" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je zkrácený úvazek (maximálně 30 týdně) a nabízená mzda 13350,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: Třinec.
Tato nabídka práce byla publikována dne 9. 6. 2020.

Technici pro návrh kabelových svazků

Zaměstnavatel Pickering Connect s.r.o. nabízí práci na pozici "Technici pro návrh kabelových svazků" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 22000 - 27000,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: Třinec.
Tato nabídka práce byla publikována dne 10. 6. 2020.