Úřad práce Třinec

Hledáte práci a jste OZP?

Na tomto místě Vám přinášíme nabídku práce pro OZP z katalogu Úřadu práce ČR pro Třinec. Vybíráme pro Vás pouze pracovní pozice vhodné pro osoby se zdravotním postižením. Pokud Vás zaujme konkrétní nabídka práce, můžete na ni přímo odpovědět v detailu inzerátu.

Nenajdete-li pro Vás vhodnou pozici mezi inzeráty z úřadu práce, projděte si náš seznam zaměstnavatelů OZP a oslovte konkrétní společnost v blízkosti Vašeho domova.

Nabídka práce pro OZP z Úřadu práce Třinec:

Každý den pro Vás aktualizujeme nabídku práce. Zobrazené inzeráty jsou automaticky seřazeny od nejnovějších a jsou v katalogu úřadu práce označeny jako vhodné pro osoby se zdravotním postižením. Doporučujeme si pohlídat, kdy byl pracovní inzerát publikován, naposledy upraven a dokdy má svou platnost.

Manipulační dělníci

Zaměstnavatel NAŠE dílna nabízí práci na pozici "Manipulační dělníci" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah zkrácený úvazek a nabízená mzda je 12150 - 12500,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Třinec.
Nabídka práce byla publikována dne 25. 9. 2022.

Recepční

Zaměstnavatel Obecně prospěšná společnost Důstojnost nabízí práci na pozici "Recepční" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah plný úvazek a nabízená mzda je 16200 - 17200,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Nýdek.
Nabídka práce byla publikována dne 12. 9. 2022.

Pomocní pracovníci kompletace

Zaměstnavatel TONI - MOSTY, s. r. o. nabízí práci na pozici "Pomocní pracovníci kompletace" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah zkrácený úvazek a nabízená mzda je 100,-Kč / hodina. Lokalita výkonu práce: Jablunkov.
Nabídka práce byla publikována dne 8. 9. 2022.

Řidiči sk. c

Zaměstnavatel JPM trans, s.r.o. nabízí práci na pozici "Řidiči sk. c" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah plný úvazek, dohoda o provedení práce a nabízená mzda je 31000 - 38500,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Hnojník.
Nabídka práce byla publikována dne 31. 8. 2022.

Příprava montáže

Zaměstnavatel Elpro-Energo Transformers s.r.o. nabízí práci na pozici "Příprava montáže" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah plný úvazek a nabízená mzda je 22000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Hnojník.
Nabídka práce byla publikována dne 11. 8. 2022.

Obsluha navíjecích strojů

Zaměstnavatel Elpro-Energo Transformers s.r.o. nabízí práci na pozici "Obsluha navíjecích strojů" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah plný úvazek a nabízená mzda je 24000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Hnojník.
Nabídka práce byla publikována dne 11. 8. 2022.

Administrativní asistenti (marketing)

Zaměstnavatel NNT products, s.r.o. nabízí práci na pozici "Administrativní asistenti (marketing)" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah plný úvazek a nabízená mzda je 22000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Jablunkov.
Nabídka práce byla publikována dne 23. 7. 2022.

Mechanici opraváři motorových vozidel - automechanici

Zaměstnavatel PRO NORTH CZECH, a.s. nabízí práci na pozici "Mechanici opraváři motorových vozidel - automechanici" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah plný úvazek a nabízená mzda je 22000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Třinec.
Nabídka práce byla publikována dne 20. 7. 2022.

Pracovníci ostrahy - ostraha prodejny albert

Zaměstnavatel Protektia s.r.o. nabízí práci na pozici "Pracovníci ostrahy - ostraha prodejny albert" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah plný úvazek a nabízená mzda je 110,-Kč / hodina. Lokalita výkonu práce: Třinec.
Nabídka práce byla publikována dne 3. 6. 2022.

Marketéři, projekt manager (organizačně - ekonomický)

Zaměstnavatel NNT products, s.r.o. nabízí práci na pozici "Marketéři, projekt manager (organizačně - ekonomický)" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah plný úvazek a nabízená mzda je 25000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Jablunkov.
Nabídka práce byla publikována dne 28. 5. 2022.

Distributoři reklamních letáků

Zaměstnavatel Česká distribuční k.s. nabízí práci na pozici "Distributoři reklamních letáků" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah dohoda o provedení práce a nabízená mzda je 8100,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Jablunkov.
Nabídka práce byla publikována dne 20. 5. 2022.

Prodavač/-ka

Zaměstnavatel František Labaj nabízí práci na pozici "Prodavač/-ka" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah plný úvazek a nabízená mzda je 19700,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Bystřice.
Nabídka práce byla publikována dne 14. 5. 2022.