Úřad práce Kontaktní pracoviště Třinec

Hledáte práci a jste OZP?

Na tomto místě Vám přinášíme nabídku práce z katalogu Úřadu práce ČR pro lokalitu Kontaktní pracoviště Třinec. Vybíráme pro Vás pouze pracovní pozice vhodné pro osoby se zdravotním postižením. Pokud Vás zaujme konkrétní nabídka práce, můžete na ni přímo odpovědět v detailu inzerátu.

Nenajdete-li pro Vás vhodnou pozici mezi inzeráty z úřadu práce, projděte si náš seznam zaměstnavatelů OZP a oslovte konkrétní společnost v blízkosti Vašeho domova.

Nabídka práce z Úřadu práce - Kontaktní pracoviště Třinec:

Každý den pro Vás aktualizujeme nabídku práce. Níže zobrazené inzeráty jsou automaticky seřazeny od nejnovějších a jsou v katalogu úřadu práce označeny jako vhodné pro osoby se zdravotním postižením. Doporučujeme si vždy ohlídat, kdy byl pracovní inzerát naposledy upraven a dokdy má svou platnost.

Kuchař/-ka

Zaměstnavatel Základní škola Petra Bezruče a mateřská škola, Třinec, příspěvková organizace nabízí práci na pozici "Kuchař/-ka" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 18390,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Třinec.
Tato nabídka práce byla publikována dne 13. 9. 2021.

Uklízeči

Zaměstnavatel Ergon - sociální podnik, z.s. nabízí práci na pozici "Uklízeči" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 15200,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Třinec.
Tato nabídka práce byla publikována dne 2. 9. 2021.

Drobné údržbářské a montážní práce

Zaměstnavatel AREVAL s.r.o. nabízí práci na pozici "Drobné údržbářské a montážní práce" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je zkrácený úvazek a nabízená mzda 9000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Třinec.
Tato nabídka práce byla publikována dne 2. 9. 2021.

Prodavač/-ka ve vinotéce

Zaměstnavatel Petr Veselý nabízí práci na pozici "Prodavač/-ka ve vinotéce" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je dohoda o provedení práce, dohoda o pracovní činnosti a nabízená mzda 110.3,-Kč / hodina. Lokalita výkonu práce: Boskovice.
Tato nabídka práce byla publikována dne 30. 8. 2021.

Prodavač/-ka

Zaměstnavatel AREVAL s.r.o. nabízí práci na pozici "Prodavač/-ka" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je zkrácený úvazek a nabízená mzda 8000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Třinec.
Tato nabídka práce byla publikována dne 26. 8. 2021.

Ruční práce v kreativní dílně

Zaměstnavatel AREVAL s.r.o. nabízí práci na pozici "Ruční práce v kreativní dílně" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je zkrácený úvazek a nabízená mzda 7700,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Třinec.
Tato nabídka práce byla publikována dne 26. 8. 2021.

Řidiči sk. c

Zaměstnavatel Pavel Stonawski nabízí práci na pozici "Řidiči sk. c" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 25000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Třinec.
Tato nabídka práce byla publikována dne 12. 8. 2021.

Prodavač/-ka ve vinotéce

Zaměstnavatel GLM LEMI s.r.o. nabízí práci na pozici "Prodavač/-ka ve vinotéce" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 21000 - 23000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Třinec.
Tato nabídka práce byla publikována dne 6. 8. 2021.

Kuchař/-ka

Zaměstnavatel ALBERTOVA stavební společnost s.r.o. nabízí práci na pozici "Kuchař/-ka" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 30000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Bukovec.
Tato nabídka práce byla publikována dne 6. 8. 2021.

Pracovníci obchodního oddělení pro budování síťového marketingu a služeb se zaměřením na věci denní spotřeby

Zaměstnavatel AMRES TECH, s.r.o. nabízí práci na pozici "Pracovníci obchodního oddělení pro budování síťového marketingu a služeb se zaměřením na věci denní spotřeby" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je zkrácený úvazek, dohoda o provedení práce, dohoda o pracovní činnosti a nabízená mzda 11000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Třinec.
Tato nabídka práce byla publikována dne 6. 8. 2021.

Pracovníci pro telefonický prodej a péči o zákazníky se zaměřením na produkty denní spotřeby

Zaměstnavatel AMRES TECH, s.r.o. nabízí práci na pozici "Pracovníci pro telefonický prodej a péči o zákazníky se zaměřením na produkty denní spotřeby" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je zkrácený úvazek, dohoda o provedení práce, dohoda o pracovní činnosti a nabízená mzda 8000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Třinec.
Tato nabídka práce byla publikována dne 6. 8. 2021.

Pracovníci obchodního oddělení pro komunikaci se zákazníkem a prodej zboží se zaměřením na věci denní spotřeby

Zaměstnavatel AMRES TECH, s.r.o. nabízí práci na pozici "Pracovníci obchodního oddělení pro komunikaci se zákazníkem a prodej zboží se zaměřením na věci denní spotřeby" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 19000 - 24000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Třinec.
Tato nabídka práce byla publikována dne 6. 8. 2021.