Úřad práce Třinec

Hledáte práci a jste OZP?

Na tomto místě Vám přinášíme nabídku práce pro OZP z katalogu Úřadu práce ČR pro Třinec. Vybíráme pro Vás pouze pracovní pozice vhodné pro osoby se zdravotním postižením. Pokud Vás zaujme konkrétní nabídka práce, můžete na ni přímo odpovědět v detailu inzerátu.

Nenajdete-li pro Vás vhodnou pozici mezi inzeráty z úřadu práce, projděte si náš seznam zaměstnavatelů OZP a oslovte konkrétní společnost v blízkosti Vašeho domova.

Nabídka práce pro OZP z Úřadu práce Třinec:

Každý den pro Vás aktualizujeme nabídku práce. Zobrazené inzeráty jsou automaticky seřazeny od nejnovějších a jsou v katalogu úřadu práce označeny jako vhodné pro osoby se zdravotním postižením. Doporučujeme si pohlídat, kdy byl pracovní inzerát publikován, naposledy upraven a dokdy má svou platnost.

Pokojské

Zaměstnavatel Královský grunt, s.r.o. nabízí práci na pozici "Pokojské" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah plný úvazek, zkrácený úvazek, dohoda o provedení práce, dohoda o pracovní činnosti a nabízená mzda je 22000 - 23000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Řeka.
Nabídka práce byla publikována dne 22. 5. 2022.

Distributoři reklamních letáků

Zaměstnavatel Česká distribuční k.s. nabízí práci na pozici "Distributoři reklamních letáků" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah dohoda o provedení práce a nabízená mzda je 8100,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Jablunkov.
Nabídka práce byla publikována dne 20. 5. 2022.

Prodavač/-ka

Zaměstnavatel František Labaj nabízí práci na pozici "Prodavač/-ka" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah plný úvazek a nabízená mzda je 19700,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Bystřice.
Nabídka práce byla publikována dne 14. 5. 2022.

Ostraha prodejny - penny

Zaměstnavatel Čechymen financial real s.r.o. nabízí práci na pozici "Ostraha prodejny - penny" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah dohoda o provedení práce a nabízená mzda je 110 - 115,-Kč / hodina. Lokalita výkonu práce: Třinec.
Nabídka práce byla publikována dne 13. 5. 2022.

Uklízeč/-ka

Zaměstnavatel VKUS-BUSTAN s.r.o. nabízí práci na pozici "Uklízeč/-ka" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah zkrácený úvazek a nabízená mzda je 10800 - 16200,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Frýdek-Místek.
Nabídka práce byla publikována dne 12. 5. 2022.

Revizní technici elektro

Zaměstnavatel JELMARK, s.r.o. nabízí práci na pozici "Revizní technici elektro" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah plný úvazek a nabízená mzda je 30000 - 35000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Třinec.
Nabídka práce byla publikována dne 10. 5. 2022.

Uklízeč/-ka

Zaměstnavatel Základní škola, Třinec, Slezská 773, příspěvková organizace nabízí práci na pozici "Uklízeč/-ka" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah zkrácený úvazek a nabízená mzda je 12800,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Třinec.
Nabídka práce byla publikována dne 10. 5. 2022.

Ostraha prodejny lidl

Zaměstnavatel GADO, s.r.o. nabízí práci na pozici "Ostraha prodejny lidl" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah zkrácený úvazek a nabízená mzda je 107,-Kč / hodina. Lokalita výkonu práce: Třinec.
Nabídka práce byla publikována dne 10. 5. 2022.

Pracovníci ostrahy - ostraha prodejny lidl

Zaměstnavatel Protektia s.r.o. nabízí práci na pozici "Pracovníci ostrahy - ostraha prodejny lidl" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah plný úvazek, dohoda o provedení práce a nabízená mzda je 18500,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Třinec.
Nabídka práce byla publikována dne 10. 5. 2022.

Uklízeči panelových vchodů

Zaměstnavatel Rotto, spol. s r.o. nabízí práci na pozici "Uklízeči panelových vchodů" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah plný úvazek, zkrácený úvazek, dohoda o provedení práce, dohoda o pracovní činnosti a nabízená mzda je 100,-Kč / hodina. Lokalita výkonu práce: Třinec.
Nabídka práce byla publikována dne 2. 5. 2022.

Pomocní dělníci

Zaměstnavatel SBOROVÉ CENTRUM, o.p.s. nabízí práci na pozici "Pomocní dělníci" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah zkrácený úvazek a nabízená mzda je 8100,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Třinec.
Nabídka práce byla publikována dne 8. 4. 2022.

Číšník/servírka

Zaměstnavatel STEBLOVÁ s.r.o. nabízí práci na pozici "Číšník/servírka" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah plný úvazek, zkrácený úvazek, dohoda o provedení práce a nabízená mzda je 17000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Třinec.
Nabídka práce byla publikována dne 17. 3. 2022.