Úřad práce Třinec

Hledáte práci a jste OZP?

Na tomto místě Vám přinášíme nabídku práce pro OZP z katalogu Úřadu práce ČR pro Třinec. Vybíráme pro Vás pouze pracovní pozice vhodné pro osoby se zdravotním postižením. Pokud Vás zaujme konkrétní nabídka práce, můžete na ni přímo odpovědět v detailu inzerátu.

Nenajdete-li pro Vás vhodnou pozici mezi inzeráty z úřadu práce, projděte si náš seznam zaměstnavatelů OZP a oslovte konkrétní společnost v blízkosti Vašeho domova.

Nabídka práce pro OZP z Úřadu práce Třinec:

Každý den pro Vás aktualizujeme nabídku práce. Zobrazené inzeráty jsou automaticky seřazeny od nejnovějších a jsou v katalogu úřadu práce označeny jako vhodné pro osoby se zdravotním postižením. Doporučujeme si pohlídat, kdy byl pracovní inzerát publikován, naposledy upraven a dokdy má svou platnost.

Uklízeč/-ka

Zaměstnavatel VKUS-BUSTAN s.r.o. nabízí práci na pozici "Uklízeč/-ka" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah zkrácený úvazek a nabízená mzda je 10800 - 16200,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Frýdek-Místek.
Nabídka práce byla publikována dne 12. 5. 2022.

Revizní technici elektro

Zaměstnavatel JELMARK, s.r.o. nabízí práci na pozici "Revizní technici elektro" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah plný úvazek a nabízená mzda je 30000 - 35000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Třinec.
Nabídka práce byla publikována dne 10. 5. 2022.

Ostraha prodejny lidl

Zaměstnavatel GADO, s.r.o. nabízí práci na pozici "Ostraha prodejny lidl" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah zkrácený úvazek a nabízená mzda je 107,-Kč / hodina. Lokalita výkonu práce: Třinec.
Nabídka práce byla publikována dne 10. 5. 2022.

Pracovníci ostrahy - ostraha prodejny lidl

Zaměstnavatel Protektia s.r.o. nabízí práci na pozici "Pracovníci ostrahy - ostraha prodejny lidl" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah plný úvazek, dohoda o provedení práce a nabízená mzda je 18500,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Třinec.
Nabídka práce byla publikována dne 10. 5. 2022.

Uklízeči panelových vchodů

Zaměstnavatel Rotto, spol. s r.o. nabízí práci na pozici "Uklízeči panelových vchodů" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah plný úvazek, zkrácený úvazek, dohoda o provedení práce, dohoda o pracovní činnosti a nabízená mzda je 100,-Kč / hodina. Lokalita výkonu práce: Třinec.
Nabídka práce byla publikována dne 2. 5. 2022.

Obchodní zástupci

Zaměstnavatel AREVAL s.r.o. nabízí práci na pozici "Obchodní zástupci" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah zkrácený úvazek a nabízená mzda je 10000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Třinec.
Nabídka práce byla publikována dne 14. 3. 2022.

Prodavač/-ka

Zaměstnavatel AREVAL s.r.o. nabízí práci na pozici "Prodavač/-ka" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah zkrácený úvazek a nabízená mzda je 9500,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Vendryně.
Nabídka práce byla publikována dne 14. 3. 2022.

Telefonní asistenti

Zaměstnavatel AREVAL s.r.o. nabízí práci na pozici "Telefonní asistenti" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah zkrácený úvazek a nabízená mzda je 10000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Třinec.
Nabídka práce byla publikována dne 14. 3. 2022.

Účetní

Zaměstnavatel PCsupport.cz s.r.o. nabízí práci na pozici "Účetní" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah plný úvazek a nabízená mzda je 22000 - 28000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Třinec.
Nabídka práce byla publikována dne 14. 3. 2022.

Pomocné šičky/švadleny

Zaměstnavatel AREVAL s.r.o. nabízí práci na pozici "Pomocné šičky/švadleny" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah zkrácený úvazek a nabízená mzda je 8100,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Vendryně.
Nabídka práce byla publikována dne 14. 3. 2022.

Servisní technici pc

Zaměstnavatel AREVAL s.r.o. nabízí práci na pozici "Servisní technici pc" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah zkrácený úvazek a nabízená mzda je 10000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Třinec.
Nabídka práce byla publikována dne 14. 3. 2022.

Klenotníci - zlatníci

Zaměstnavatel AUMANTI design s.r.o. nabízí práci na pozici "Klenotníci - zlatníci" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah plný úvazek, zkrácený úvazek a nabízená mzda je 21000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Třinec.
Nabídka práce byla publikována dne 10. 3. 2022.