Úřad práce Třinec

Hledáte práci a jste OZP?

Na tomto místě Vám přinášíme nabídku práce pro OZP z katalogu Úřadu práce ČR pro Třinec. Vybíráme pro Vás pouze pracovní pozice vhodné pro osoby se zdravotním postižením. Pokud Vás zaujme konkrétní nabídka práce, můžete na ni přímo odpovědět v detailu inzerátu.

Nenajdete-li pro Vás vhodnou pozici mezi inzeráty z úřadu práce, projděte si náš seznam zaměstnavatelů OZP a oslovte konkrétní společnost v blízkosti Vašeho domova.

Nabídka práce pro OZP z Úřadu práce Třinec:

Každý den pro Vás aktualizujeme nabídku práce. Zobrazené inzeráty jsou automaticky seřazeny od nejnovějších a jsou v katalogu úřadu práce označeny jako vhodné pro osoby se zdravotním postižením. Doporučujeme si pohlídat, kdy byl pracovní inzerát publikován, naposledy upraven a dokdy má svou platnost.

Klenotníci - zlatníci

Zaměstnavatel AUMANTI design s.r.o. nabízí práci na pozici "Klenotníci - zlatníci" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah plný úvazek, zkrácený úvazek a nabízená mzda je 21000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Třinec.
Nabídka práce byla publikována dne 10. 3. 2022.

Pomocní kuchaři

Zaměstnavatel Královský grunt, s.r.o. nabízí práci na pozici "Pomocní kuchaři" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah plný úvazek, dohoda o provedení práce, dohoda o pracovní činnosti a nabízená mzda je 24000 - 26000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Řeka.
Nabídka práce byla publikována dne 6. 3. 2022.

Řidiči kamionů

Zaměstnavatel Stone Logistic s.r.o. nabízí práci na pozici "Řidiči kamionů" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah plný úvazek a nabízená mzda je 30000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Bystřice.
Nabídka práce byla publikována dne 4. 3. 2022.

Účetní

Zaměstnavatel FunTax s.r.o. nabízí práci na pozici "Účetní" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah plný úvazek a nabízená mzda je 22000 - 28000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Třinec.
Nabídka práce byla publikována dne 4. 3. 2022.

Pracovníci úklidu

Zaměstnavatel VITALITY CZ, s.r.o. nabízí práci na pozici "Pracovníci úklidu" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah zkrácený úvazek a nabízená mzda je 8100,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Vendryně.
Nabídka práce byla publikována dne 27. 2. 2022.

Provozní zámečníci - svářeči

Zaměstnavatel ORMA INVEST, s.r.o. nabízí práci na pozici "Provozní zámečníci - svářeči" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah plný úvazek a nabízená mzda je 24000 - 29000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Karviná.
Nabídka práce byla publikována dne 27. 2. 2022.

Administrativní pracovník/-ice

Zaměstnavatel Rotto, spol. s r.o. nabízí práci na pozici "Administrativní pracovník/-ice" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah zkrácený úvazek, dohoda o provedení práce a nabízená mzda je 118,-Kč / hodina. Lokalita výkonu práce: Třinec.
Nabídka práce byla publikována dne 27. 2. 2022.

Výrobní dělníci

Zaměstnavatel PRO NORTH CZECH, a.s. nabízí práci na pozici "Výrobní dělníci" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah plný úvazek a nabízená mzda je 25000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Třinec.
Nabídka práce byla publikována dne 27. 2. 2022.

Pomocní pracovníci v kuchyni

Zaměstnavatel OKNA & DVEŘE KAPSIA s.r.o. nabízí práci na pozici "Pomocní pracovníci v kuchyni" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah dohoda o provedení práce a nabízená mzda je 90.5,-Kč / hodina. Lokalita výkonu práce: Bocanovice.
Nabídka práce byla publikována dne 27. 2. 2022.

Zámečníci

Zaměstnavatel CONTI THERM spol. s r.o. nabízí práci na pozici "Zámečníci" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah plný úvazek a nabízená mzda je 20000 - 30000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Třinec.
Nabídka práce byla publikována dne 27. 2. 2022.

Kuchař/-ka

Zaměstnavatel Antonín Podešva nabízí práci na pozici "Kuchař/-ka" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah plný úvazek a nabízená mzda je 18500 - 25000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Jablunkov.
Nabídka práce byla publikována dne 27. 2. 2022.

Šička pracovních oděvů

Zaměstnavatel Výrobní družstvo VKUS Frýdek-Místek nabízí práci na pozici "Šička pracovních oděvů" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah plný úvazek a nabízená mzda je 15200,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Třinec.
Nabídka práce byla publikována dne 2. 6. 2022.