Úřad práce Třinec

Hledáte práci a jste OZP?

Na tomto místě Vám přinášíme nabídku práce pro OZP z katalogu Úřadu práce ČR pro Třinec. Vybíráme pro Vás pouze pracovní pozice vhodné pro osoby se zdravotním postižením. Pokud Vás zaujme konkrétní nabídka práce, můžete na ni přímo odpovědět v detailu inzerátu.

Nenajdete-li pro Vás vhodnou pozici mezi inzeráty z úřadu práce, projděte si náš seznam zaměstnavatelů OZP a oslovte konkrétní společnost v blízkosti Vašeho domova.

Nabídka práce pro OZP z Úřadu práce Třinec:

Každý den pro Vás aktualizujeme nabídku práce. Zobrazené inzeráty jsou automaticky seřazeny od nejnovějších a jsou v katalogu úřadu práce označeny jako vhodné pro osoby se zdravotním postižením. Doporučujeme si pohlídat, kdy byl pracovní inzerát publikován, naposledy upraven a dokdy má svou platnost.

Pomocníci do výrobny sýrů

Zaměstnavatel Ignis Forst s.r.o. nabízí práci na pozici "Pomocníci do výrobny sýrů" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah zkrácený úvazek a nabízená mzda je 7600 - 10000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Hrčava.
Nabídka práce byla publikována dne 27. 2. 2022.

Prodavač/-ka smíšeného zboží

Zaměstnavatel Vladislav Borovský nabízí práci na pozici "Prodavač/-ka smíšeného zboží" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah zkrácený úvazek a nabízená mzda je 112,-Kč / hodina. Lokalita výkonu práce: Střítež.
Nabídka práce byla publikována dne 27. 2. 2022.

Elektrikáři

Zaměstnavatel JELMARK, s.r.o. nabízí práci na pozici "Elektrikáři" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah plný úvazek a nabízená mzda je 20000 - 26000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Třinec.
Nabídka práce byla publikována dne 27. 2. 2022.

Technický/-á pracovník/-ice

Zaměstnavatel Job Sileo s.r.o. nabízí práci na pozici "Technický/-á pracovník/-ice" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah zkrácený úvazek a nabízená mzda je 15000 - 20000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Nýdek.
Nabídka práce byla publikována dne 27. 2. 2022.

Projektanti slaboproud, i&c

Zaměstnavatel AUTEL, a.s. nabízí práci na pozici "Projektanti slaboproud, i&c" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah plný úvazek a nabízená mzda je 30000 - 35000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Třinec.
Nabídka práce byla publikována dne 27. 2. 2022.

Prodavač/-ka

Zaměstnavatel Hrčávka, z.s. nabízí práci na pozici "Prodavač/-ka" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah zkrácený úvazek a nabízená mzda je 12000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Hrčava.
Nabídka práce byla publikována dne 27. 2. 2022.