Účetní všeobecní

Účetní všeobecní

Hledáte práci v lokalitě Hrčava nebo blízkém okolí? Prohlédněte si nabídku práce od společnosti Obec Hrčava. Nabídka byla vystavena dne 30. 9. 2020 na Kontaktní pracoviště Třinec. Nabízená pracovní pozice je vhodná pro osoby se zdravotním postižením (OZP). Využijte svou šanci na lepší práci a klikněte na tlačítko „Mám zájem o tuto práci“. Vyplňte motivační zprávu a my ji doručíme, v atraktivní formě, přímo na email zaměstnavatele.

Informace o pracovní pozici (vhodné pro OZP)

Požadujeme - min. SŠ vzdělání s maturitou, zkušenosti v oblasti vedení účetnictví min. 1 rok, uživatelská znalost práce na PC, samostatnost, zodpovědnost, spolehlivost, výhodou - znalost účetního programu Gordic.
OZP výhodou.
Nástup možný ihned.
Životopis zaslat na e-mailovou adresu: starosta@obechrcava.cz
Pracoviště: Hrčava
Místo výkonu práce: Obec Hrčava [1]
Hrčava 53, Moravskoslezský kraj
739 98
Mzda: 18000 - 25000,-Kč / měsíc
Nabídka práce pro: Osoby se zdravotním postižením (OZP)
Pracovní místo je volné: od 1. 10. 2020
Pracovněprávní vztah: Plný úvazek
Typ směn: Jednosměnný provoz
Minimální stupeň vzdělání: Střední s maturitou
Volných míst k dispozici: 1
Nabídka práce je platná: do 31. 12. 2020
Pracovní inzerát byl naposledy upraven dne 18. 11. 2020

Místo výkonu práce na mapě

Pro vizuální přehlednost Vám přinášíme orientační mapu nabídek práce pro osoby se zdravotním postižením (OZP). Můžete tak jednoduše zjistit, jak daleko od vašeho bydliště máte vzdálenou svou šanci na lepší práci.
Chcete-li využít jiných map, lokalitu nabízené pracovní pozice „Účetní všeobecní“ je možné také zobrazit za pomocí , nebo .

Další nabídky práce pro OZP

Pokud Vás pracovní inzerát od společnosti Obec Hrčava nezaujal, prohlédněte si i další nabídku práce v okolí. Výpis nabídek pro lokalitu Moravskoslezský kraj naleznete také v seznamu práce na stránkách Kontaktní pracoviště Třinec.