Referent/-ka investic

Stavební technici přípravy a realizace investic, inženýringu

Hledáte práci v lokalitě Jablunkov nebo blízkém okolí? Prohlédněte si nabídku práce od společnosti Město Jablunkov. Nabídka byla vystavena dne 16. 11. 2020 na Kontaktní pracoviště Třinec. Nabízená pracovní pozice je vhodná pro osoby se zdravotním postižením (OZP). Využijte svou šanci na lepší práci a klikněte na tlačítko „Mám zájem o tuto práci“. Vyplňte motivační zprávu a my ji doručíme, v atraktivní formě, přímo na email zaměstnavatele.

Informace o pracovní pozici (vhodné pro OZP)

Požadujeme - VOŠ/VŠ vzdělání, schopnost vést stavbu - zajištění komplexní přípravy a následné provádění nových staveb a rekonstrukcí, znalost legislativy z oblasti zákona o obcích (128/2000 Sb.), zákona o zadávání veřejných zakázek (134/2016 Sb.), stavebního zákona (183/2006 Sb.), o registru smluv (340/2015 Sb.), orientace ve stavebních rozpočtech a projektových dokumentacích, dobré komunikační a organizační schopnosti, schopnost samostatného rozhodování i týmové spolupráce, schopnost řešení problémů, vyjednávání a argumentace, flexibilita, odolnost vůči stresu, ochota se dále vzdělávat, uživatelská znalost práce na PC v rozsahu zkoušky ECDL, ŘP sk. B (řízení referentského vozidla při pracovních cestách).
Výhodou - vzdělání technického, stavebního nebo ekonomického zaměření, praxe při výkonu správních činností či praxe v oblasti investic (příprava a realizace stavebních akcí), znalost práce v NEN.
Bližší informace včetně konkrétního výčtu všech předpokladů a požadavků najdete na www.jablunkov.cz, v sekci - Úřední deska.
Nabídky s požadovanými doklady je nutno doručit nejpozději do 11. 12. 2020 na adresu: Městský úřad Jablunkov, k rukám tajemníka, Dukelská 144, 739 91, Jablunkov nebo osobně na podatelnu MěÚ Jablunkov, čp. 104.

Nabídka práce byla platná do 11. 12. 2020.

Místo výkonu práce: Město Jablunkov [2]
Jablunkov 144, Moravskoslezský kraj
739 91
Mzda: 21260 - 31240,-Kč / měsíc
Nabídka práce pro: Osoby se zdravotním postižením (OZP)
Pracovní místo je volné: od 1. 1. 2021
Pracovněprávní vztah: Plný úvazek
Typ směn: Jednosměnný provoz
Minimální stupeň vzdělání:
Volných míst k dispozici: 1
Nabídka práce je platná: do 11. 12. 2020
Pracovní inzerát byl naposledy upraven dne 18. 11. 2020

Místo výkonu práce na mapě

Pro vizuální přehlednost Vám přinášíme orientační mapu nabídek práce pro osoby se zdravotním postižením (OZP). Můžete tak jednoduše zjistit, jak daleko od vašeho bydliště máte vzdálenou svou šanci na lepší práci.
Chcete-li využít jiných map, lokalitu nabízené pracovní pozice „Referent/-ka investic“ je možné také zobrazit za pomocí , nebo .

Další nabídky práce pro OZP

Pokud Vás pracovní inzerát od společnosti Město Jablunkov nezaujal, prohlédněte si i další nabídku práce v okolí. Výpis nabídek pro lokalitu Moravskoslezský kraj naleznete také v seznamu práce na stránkách Kontaktní pracoviště Třinec.