Kuchař/-ka

Kuchaři (kromě šéfkuchařů)

Hledáte práci v lokalitě Nýdek nebo blízkém okolí? Prohlédněte si nabídku práce od společnosti Obecně prospěšná společnost Důstojnost. Nabídka byla vystavena dne 4. 12. 2020 na Kontaktní pracoviště Třinec. Nabízená pracovní pozice je vhodná pro osoby se zdravotním postižením (OZP). Využijte svou šanci na lepší práci a klikněte na tlačítko „Mám zájem o tuto práci“. Vyplňte motivační zprávu a my ji doručíme, v atraktivní formě, přímo na email zaměstnavatele.

Informace o pracovní pozici (vhodné pro OZP)

Aktualizace 16. 9. 2020, 3. 8. 2020:

Požadujeme - vyučen v oboru, zdravotní průkaz, pečlivost, pracovitost, zodpovědnost, ochotu pracovat v dvousměnném provozu.
Náplň práce - příprava a vaření pokrmů dle technologických postupů zpracování surovin určeného nutričním terapeutem, porcování a výdej jídla - zodpovědnost za dodržení správných porcí, obsluha velkokapacitních kuchyňských strojů, dodržování hygienických zásad, provádění ochranné desinfekce, provádění sanitačního úklidu kuchyně a přilehlých prostor, další práce v kuchyni.
Prémie do 2.000,- Kč.
V případě potřeby svoz z Bystřice do místa pracoviště Nýdek.
Životopis zaslat na e-mailovou adresu: sekretariat@dustojnost.cz
Pracoviště: Nýdek

Místo výkonu práce: Obecně prospěšná společnost Důstojnost - pracov. Nýdek
Nýdek 100, Moravskoslezský kraj
739 95
Mzda: 18000,-Kč / měsíc
Nabídka práce pro: Osoby se zdravotním postižením (OZP)
Pracovní místo je volné: od 1. 1. 2021
Pracovněprávní vztah: Plný úvazek
Typ směn: Dvousměnný provoz
Minimální stupeň vzdělání: Vyučen/a
Volných míst k dispozici: 1
Nabídka práce je platná: do 30. 3. 2021
Pracovní inzerát byl naposledy upraven dne 7. 12. 2020

Místo výkonu práce na mapě

Pro vizuální přehlednost Vám přinášíme orientační mapu nabídek práce pro osoby se zdravotním postižením (OZP). Můžete tak jednoduše zjistit, jak daleko od vašeho bydliště máte vzdálenou svou šanci na lepší práci.
Chcete-li využít jiných map, lokalitu nabízené pracovní pozice „Kuchař/-ka“ je možné také zobrazit za pomocí , nebo .

Další nabídky práce pro OZP

Pokud Vás pracovní inzerát od společnosti Obecně prospěšná společnost Důstojnost nezaujal, prohlédněte si i další nabídku práce v okolí. Výpis nabídek pro lokalitu Moravskoslezský kraj naleznete také v seznamu práce na stránkách Kontaktní pracoviště Třinec.