Pomocní pracovníci v kuchyni

Pomocníci v kuchyni

Hledáte práci v lokalitě Nýdek nebo blízkém okolí? Prohlédněte si nabídku práce od společnosti Obecně prospěšná společnost Důstojnost. Nabídka byla vystavena dne 7. 9. 2019 na Úřadu práce ČR - Třinec. Nabízená pracovní pozice je vhodná pro osoby se zdravotním postižením (OZP). Využijte svou šanci na lepší práci a klikněte na tlačítko „Mám zájem o tuto práci“. Vyplňte motivační zprávu a my ji doručíme v atraktivní formě přímo na email zaměstnavatele.

Informace o pracovním místě

Nabídka práce byla již obsazena, nebo stažena zaměstnavatelem z Úřadu práce.

Aktualizace: 23. 8. 2019:

Požadujeme - předpoklad pro vydání zdravotního průkazu, zodpovědnost, pečlivost, pracovitost, ochota pracovat ve směnném provozu.
Náplň práce - příprava surovin k vaření jídel (škrábání brambor, zeleniny, ...), pomoc při výdeji jídel, obsluha velkokapacitních kuchyňských strojů, dodržování hygienických zásad, provádění ochranné desinfekce, provádění sanitačního úklidu kuchyně a přilehlých prostor, další pomocné práce v kuchyni.
V případě potřeby svoz z Bystřice do místa výkonu práce Nýdek.
Životopis zaslat na e-mailovou adresu: personalni@dustojnost.cz
Pracoviště: Nýdek

Místo výkonu práce: Obecně prospěšná společnost Důstojnost - pracov. Nýdek
Nýdek č.e. 100, Frýdek-Místek
739 95
Mzda: 13350 - 15000,-Kč / měsíc
Nabídka práce pro: Osoby se zdravotním postižením (OZP)
Pracovněprávní vztah: Plný úvazek
Typ směn: Dvousměnný provoz
Minimální stupeň vzdělání: Základní vzdělání
Volných míst k dispozici: 3
Nabídka práce je platná: do 31. 12. 2019
Pracovní inzerát byl naposledy upraven dne 2. 12. 2019

Místo výkonu práce na mapě

Pro lepší vizuální přehlednost Vám přinášíme orientační mapu nabídek práce pro osoby se zdravotním postižením. S námi můžete jednoduše zjistit, jak daleko od vašeho bydliště máte vzdálenou svou šanci na lepší práci.
Chcete-li využít jiných map, lokalitu pracovní pozice „Pomocní pracovníci v kuchyni“ je možné také zobrazit za pomocí , nebo .

Další nabídky práce pro OZP

Pokud Vás pracovní inzerát od společnosti Obecně prospěšná společnost Důstojnost nezaujal, prohlédněte si i další nabídku práce v okolí. Výpis nabídek pro lokalitu Frýdek-Místek naleznete také v seznamu práce na stránkách Úřadu práce ČR - Třinec (za poslední 4 týdny).