Technický/-á pracovník/-ice

Pomocní pracovníci v lesnictví a myslivosti

Hledáte práci v lokalitě Nýdek, nebo blízkém okolí? Prohlédněte si nabídku práce od společnosti Job Sileo s.r.o.. Nabídka byla vystavena dne 1. 7. 2021 na Úřadu práce ČR - Třinec. Nabízená pracovní pozice je vhodná pro osoby se zdravotním postižením (OZP). Využijte svou šanci na lepší práci a klikněte na tlačítko „Mám zájem o tuto práci“. Vyplňte motivační zprávu a my ji doručíme, v atraktivní formě, přímo na email zaměstnavatele.

Informace o práci „Technický/-á pracovník/-ice“ (vhodné pro OZP)

Požadujeme - ŘP sk. B, fyzickou zdatnost, spolehlivost.
Náplň práce - údržba lesů s cílem vytěžit spadlý porost, výroba štěpky, obsluha pořízené techniky a automobilů včetně údržby, údržba prostranství a parku OPS Důstojnost.
Vhodné i pro OZP.
Předem volat (8:00-15:00) na tel. č.: 730 518 824 nebo zaslat životopis zaslat na e-mailovou adresu: sekretariat@dustojnost.cz.
Pracoviště - Nýdek


Nabídka práce byla platná do 31. 12. 2021.

Místo výkonu práce: Job Sileo s.r.o.
Nýdek 100, Moravskoslezský kraj
739 95
Mzda: 15000 - 20000,-Kč / měsíc
Nabídka práce pro: Osoby se zdravotním postižením (OZP)
Pracovní místo je volné: od 1. 7. 2021
Pracovněprávní vztah: Zkrácený úvazek
Typ směn: Jednosměnný provoz
Minimální stupeň vzdělání: Základní vzdělání
Volných míst k dispozici: 1
Nabídka práce je platná: do 31. 12. 2021
Pracovní inzerát byl naposledy upraven dne 27. 2. 2022

Místo výkonu práce na mapě

Pro vizuální přehlednost Vám přinášíme orientační mapu nabídek práce pro osoby se zdravotním postižením (OZP). Můžete tak jednoduše zjistit, jak daleko od vašeho bydliště máte vzdálenou svou šanci na lepší práci.
Chcete-li využít jiných map, lokalitu nabízené pracovní pozice „Technický/-á pracovník/-ice“ je možné také zobrazit za pomocí , nebo .

Ostatní nabídky práce pro OZP v této lokalitě a okolí

Pokud Vás pracovní inzerát od společnosti Job Sileo s.r.o. nezaujal, prohlédněte si i další nabídku práce v okolí - Nýdek. Nabídka práce „Technický/-á pracovník/-ice“ byla publikována v seznamu práce na stránkách Úřadu práce ČR - Třinec.