Ostraha prodejny lidl

Pracovníci ostrahy, strážní

Hledáte práci v lokalitě Třinec, nebo blízkém okolí? Prohlédněte si nabídku práce od společnosti GADO, s.r.o.. Nabídka byla vystavena dne 4. 5. 2022 na Úřadu práce ČR - Třinec. Nabízená pracovní pozice je vhodná pro osoby se zdravotním postižením (OZP). Využijte svou šanci na lepší práci a klikněte na tlačítko „Mám zájem o tuto práci“. Vyplňte motivační zprávu a my ji doručíme, v atraktivní formě, přímo na email zaměstnavatele.

Informace o práci „Ostraha prodejny lidl“ (vhodné pro OZP)

Vyhrazeno pro OZP
Požadujeme - plnoletost, příjemné vystupování, flexibilita, trestní bezúhonnost, základní znalost práce na PC (obsluha kamerového systému). Výhodou - certifikát strážného, praxe v oblasti ostrahy.
Náplň práce - pochůzková činnost po prodejně, ochrana majetku a ostraha osob, spolupráce s policií při zadržení osob páchajících trestnou činnost.
Až 12-ti hodinové směny dle požadavků manažera, zdravotní omezení se nemůže týkat pohybového ústroji.
Odměny za záchyty, možnost záloh na mzdu, pracovní poměr na dobu určitou s možností prodloužení.
Nástup ihned.
Nechodit na prodejnu - kontaktní osoba se tam nenachází. Předem volat (Po-Pá 8:00-17:00) na tel. č.: 722 364 544 nebo zaslat životopis na e-mailovou adresu: nabor.centrum@gado.cz
Pracoviště: Třinec

Místo výkonu práce: GADO, s.r.o. - Třinec
Lidická 156
Třinec, Moravskoslezský kraj 739 61
Mzda: 107,-Kč / hodina
Nabídka práce pro: Osoby se zdravotním postižením (OZP)
Pracovní místo je volné: od 1. 6. 2022
Pracovněprávní vztah: Zkrácený úvazek
Typ směn: Turnusové služby
Minimální stupeň vzdělání: Základní vzdělání
Volných míst k dispozici: 2
Nabídka práce je platná: do 31. 12. 2022
Pracovní inzerát byl naposledy upraven dne 10. 5. 2022

Místo výkonu práce na mapě

Pro vizuální přehlednost Vám přinášíme orientační mapu nabídek práce pro osoby se zdravotním postižením (OZP). Můžete tak jednoduše zjistit, jak daleko od vašeho bydliště máte vzdálenou svou šanci na lepší práci.
Chcete-li využít jiných map, lokalitu nabízené pracovní pozice „Ostraha prodejny lidl“ je možné také zobrazit za pomocí , nebo .

Ostatní nabídky práce pro OZP v této lokalitě a okolí

Pokud Vás pracovní inzerát od společnosti GADO, s.r.o. nezaujal, prohlédněte si i další nabídku práce v okolí - Třinec. Nabídka práce „Ostraha prodejny lidl“ byla publikována v seznamu práce na stránkách Úřadu práce ČR - Třinec.