Pracovníci ostrahy - ostraha prodejny lidl

Pracovníci ostrahy, strážní

Hledáte práci v lokalitě Třinec, nebo blízkém okolí? Prohlédněte si nabídku práce od společnosti Protektia s.r.o.. Nabídka byla vystavena dne 4. 5. 2022 na Úřadu práce ČR - Třinec. Nabízená pracovní pozice je vhodná pro osoby se zdravotním postižením (OZP). Využijte svou šanci na lepší práci a klikněte na tlačítko „Mám zájem o tuto práci“. Vyplňte motivační zprávu a my ji doručíme, v atraktivní formě, přímo na email zaměstnavatele.

Informace o práci „Pracovníci ostrahy - ostraha prodejny lidl“ (vhodné pro OZP)

Požadujeme - plnoletost, příjemné vystupování, flexibilita, trestní bezúhonnost, dobrá pracovní morálka, základní znalost práce na PC (obsluha kamerového systému), spolehlivost a zodpovědnost. Výhodou - certifikát strážného, praxe v oblasti ostrahy.
Náplň práce - pochůzková činnost po prodejně, ochrana majetku a ostraha osob, dodržování bezpečnostních předpisů, spolupráce s Policií ČR při zadržení osob páchajících trestnou činnost.
Max. 12-ti hodinové směny, nepravidelný 40 hodinový pracovní fond dle pokynů manažera, možnost i DPP.
Vhodné i pro OZP, zdravotní omezení se nemůže týkat pohybového ústroji.
Odměny za záchyty, možnost záloh na mzdu, pracovní poměr na dobu určitou s možností prodloužení, pomoc při zajištění certifikátu strážného.
Nástup ihned.
Nechodit na prodejnu - kontaktní osoba se tam nenachází. Předem volat (Po-Pá 9:00-16:00) na tel. č.: 737 087 145 nebo zaslat životopis na e-mailovou adresu: nabor.centrum@protektia.cz
Pracoviště: Třinec

Místo výkonu práce: Protektia s.r.o. - pracoviště Třinec
Lidická 156
Třinec, Moravskoslezský kraj 739 61
Mzda: 18500,-Kč / měsíc
Nabídka práce pro: Osoby se zdravotním postižením (OZP)
Pracovní místo je volné: od 1. 6. 2022
Pracovněprávní vztah: Plný úvazek, Dohoda o provedení práce
Typ směn: Turnusové služby
Minimální stupeň vzdělání: Základní vzdělání
Volných míst k dispozici: 2
Nabídka práce je platná: do 31. 12. 2022
Pracovní inzerát byl naposledy upraven dne 10. 5. 2022

Místo výkonu práce na mapě

Pro vizuální přehlednost Vám přinášíme orientační mapu nabídek práce pro osoby se zdravotním postižením (OZP). Můžete tak jednoduše zjistit, jak daleko od vašeho bydliště máte vzdálenou svou šanci na lepší práci.
Chcete-li využít jiných map, lokalitu nabízené pracovní pozice „Pracovníci ostrahy - ostraha prodejny lidl“ je možné také zobrazit za pomocí , nebo .

Ostatní nabídky práce pro OZP v této lokalitě a okolí

Pokud Vás pracovní inzerát od společnosti Protektia s.r.o. nezaujal, prohlédněte si i další nabídku práce v okolí - Třinec. Nabídka práce „Pracovníci ostrahy - ostraha prodejny lidl“ byla publikována v seznamu práce na stránkách Úřadu práce ČR - Třinec.