Programátor/-ka senior

Programátoři počítačových aplikací

Hledáte práci v lokalitě Třinec nebo blízkém okolí? Prohlédněte si nabídku práce od společnosti PCsupport.cz s.r.o.. Nabídka byla vystavena dne 18. 4. 2019 na Úřadu práce ČR - Třinec. Nabízená pracovní pozice je vhodná pro osoby se zdravotním postižením (OZP). Využijte svou šanci na lepší práci a klikněte na tlačítko „Mám zájem o tuto práci“. Vyplňte motivační zprávu a my ji doručíme v atraktivní formě přímo na email zaměstnavatele.

Informace o pracovním místě

Požadujeme - výborná znalost HTML a CSS, výborná znalost PHP včetně OOP, XML, výborná znalost JS (jQuery) a MySQL (MSSQL výhodou), zkušenosti s Nette, Bootstrap apod.
Náplň práce - vývoj a správa firemních e-shopů (frontend i backend), vývoj a správa automatizovaného systému pro import produktů, implementace a optimalizace nových funkcí.
Životopis zaslat na e-mailovou adresu: prace@pcsupport.cz
Pracoviště: Třinec

Nabídka práce byla platná do 30. 6. 2019.

Místo výkonu práce: PCsupport.cz s.r.o.
Jablunkovská 110
Třinec, Frýdek-Místek 739 61
Mzda: 35000 - 45000,-Kč / měsíc
Nabídka práce pro: Osoby se zdravotním postižením (OZP)
Pracovní místo je volné: od 1. 5. 2019
Pracovněprávní vztah: Plný úvazek
Typ směn: Jednosměnný provoz
Minimální stupeň vzdělání: Střední s maturitou
Volných míst k dispozici: 1
Nabídka práce je platná: do 30. 6. 2019
Pracovní inzerát byl naposledy upraven dne 18. 4. 2019

Místo výkonu práce na mapě

Pro lepší vizuální přehlednost Vám přinášíme orientační mapu nabídek práce pro osoby se zdravotním postižením. S námi můžete jednoduše zjistit, jak daleko od vašeho bydliště máte vzdálenou svou šanci na lepší práci.
Chcete-li využít jiných map, lokalitu pracovní pozice „Programátor/-ka senior“ je možné také zobrazit za pomocí , nebo .

Další nabídky práce pro OZP

Pokud Vás pracovní inzerát od společnosti PCsupport.cz s.r.o. nezaujal, prohlédněte si i další nabídku práce v okolí. Výpis nabídek pro lokalitu Frýdek-Místek naleznete také v seznamu práce na stránkách Úřadu práce ČR - Třinec (za poslední 4 týdny).