Úřad práce Kontaktní pracoviště Trutnov

Hledáte práci a jste OZP?

Na tomto místě Vám přinášíme nabídku práce z katalogu Úřadu práce ČR pro lokalitu Kontaktní pracoviště Trutnov. Vybíráme pro Vás pouze pracovní pozice vhodné pro osoby se zdravotním postižením. Pokud Vás zaujme konkrétní nabídka práce, můžete na ni přímo odpovědět v detailu inzerátu.

Nenajdete-li pro Vás vhodnou pozici mezi inzeráty z úřadu práce, projděte si náš seznam zaměstnavatelů OZP a oslovte konkrétní společnost v blízkosti Vašeho domova.

Nabídka práce z Úřadu práce - Kontaktní pracoviště Trutnov:

Každý den pro Vás aktualizujeme nabídku práce. Níže zobrazené inzeráty jsou automaticky seřazeny od nejnovějších a jsou v katalogu úřadu práce označeny jako vhodné pro osoby se zdravotním postižením. Doporučujeme si vždy ohlídat, kdy byl pracovní inzerát naposledy upraven a dokdy má svou platnost.

Vrátný - vrátná

Zaměstnavatel "Komplexní služby věřitelům "s.r.o. nabízí práci na pozici "Vrátný - vrátná" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je zkrácený úvazek a nabízená mzda 15300 - 15600,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Praha 3.
Tato nabídka práce byla publikována dne 5. 3. 2021.

Pracovník - pracovnice ostrahy objektu

Zaměstnavatel CBA Trutnov, společnost s ručením omezeným nabízí práci na pozici "Pracovník - pracovnice ostrahy objektu" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek, zkrácený úvazek a nabízená mzda 100,-Kč / hodina. Lokalita výkonu práce: Trutnov.
Tato nabídka práce byla publikována dne 25. 2. 2021.

Doplňovači zboží, merchandiser

Zaměstnavatel Disposervis s.r.o. nabízí práci na pozici "Doplňovači zboží, merchandiser" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je zkrácený úvazek a nabízená mzda 10000 - 13000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Trutnov.
Tato nabídka práce byla publikována dne 22. 2. 2021.

Pracovník - pracovnice pr a komunikace, organizátor akcí

Zaměstnavatel Oblastní charita Červený Kostelec nabízí práci na pozici "Pracovník - pracovnice pr a komunikace, organizátor akcí" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 22000 - 26000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Dvůr Králové nad Labem.
Tato nabídka práce byla publikována dne 20. 2. 2021.

Pracovník - pracovnice on -line marketingu a komunikace

Zaměstnavatel Oblastní charita Červený Kostelec nabízí práci na pozici "Pracovník - pracovnice on -line marketingu a komunikace" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 22000 - 26000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Dvůr Králové nad Labem.
Tato nabídka práce byla publikována dne 20. 2. 2021.

Pracovník- pracovnice na úklid

Zaměstnavatel Top Clean CZ s.r.o. nabízí práci na pozici "Pracovník- pracovnice na úklid" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek, zkrácený úvazek a nabízená mzda 100 - 130,-Kč / hodina. Lokalita výkonu práce: Trutnov.
Tato nabídka práce byla publikována dne 16. 2. 2021.

Úklidový pracovník - pracovnice

Zaměstnavatel UKLIDHK s.r.o. nabízí práci na pozici "Úklidový pracovník - pracovnice" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je zkrácený úvazek a nabízená mzda 7600 - 12000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Hradec Králové.
Tato nabídka práce byla publikována dne 10. 2. 2021.

Ergoterapeut - ergoterapeutka

Zaměstnavatel Oblastní charita Červený Kostelec nabízí práci na pozici "Ergoterapeut - ergoterapeutka" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 23000 - 29000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Dvůr Králové nad Labem.
Tato nabídka práce byla publikována dne 9. 2. 2021.

Všeobecná sestra

Zaměstnavatel Oblastní charita Červený Kostelec nabízí práci na pozici "Všeobecná sestra" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek, zkrácený úvazek a nabízená mzda 29000 - 36000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Dvůr Králové nad Labem.
Tato nabídka práce byla publikována dne 9. 2. 2021.

Řidič - řidička

Zaměstnavatel TEMPO HOSTINNÉ - reklama, obchod, služby s.r.o. nabízí práci na pozici "Řidič - řidička" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je zkrácený úvazek a nabízená mzda 11400 - 15200,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Hostinné.
Tato nabídka práce byla publikována dne 5. 2. 2021.

Uklízeč - uklízečka, vedoucí týmu, kontrola kvality

Zaměstnavatel TVŮJ ÚKLID s.r.o. nabízí práci na pozici "Uklízeč - uklízečka, vedoucí týmu, kontrola kvality" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek, zkrácený úvazek, dohoda o pracovní činnosti a nabízená mzda 16800,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Vrchlabí.
Tato nabídka práce byla publikována dne 4. 2. 2021.

Skladník - skladnice

Zaměstnavatel MEKR´S , s.r.o. nabízí práci na pozici "Skladník - skladnice" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 20000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Úpice.
Tato nabídka práce byla publikována dne 4. 2. 2021.