Řezník - řeznice

Řezníci a uzenáři

Hledáte práci v lokalitě Batňovice nebo blízkém okolí? Prohlédněte si nabídku práce od společnosti Jaroslav Rosa. Nabídka byla vystavena dne 23. 7. 2021 na Kontaktní pracoviště Trutnov. Nabízená pracovní pozice je vhodná pro osoby se zdravotním postižením (OZP). Využijte svou šanci na lepší práci a klikněte na tlačítko „Mám zájem o tuto práci“. Vyplňte motivační zprávu a my ji doručíme, v atraktivní formě, přímo na email zaměstnavatele.

Informace o pracovní pozici (vhodné pro OZP)

ŘEZNÍK - ŘEZNICE - pracovitost, spolehlivost, vhodné i pro OZP

Nabídka práce byla platná do 1. 9. 2021.

Místo výkonu práce: Jaroslav Rosa
Batňovice 3, Královéhradecký kraj
542 37
Mzda: 110.3,-Kč / hodina
Nabídka práce pro: Osoby se zdravotním postižením (OZP)
Pracovní místo je volné: od 1. 8. 2021
Pracovněprávní vztah: Zkrácený úvazek
Typ směn: Jednosměnný provoz
Minimální stupeň vzdělání: Vyučen/a
Volných míst k dispozici: 1
Nabídka práce je platná: do 1. 9. 2021
Pracovní inzerát byl naposledy upraven dne 23. 7. 2021

Místo výkonu práce na mapě

Pro vizuální přehlednost Vám přinášíme orientační mapu nabídek práce pro osoby se zdravotním postižením (OZP). Můžete tak jednoduše zjistit, jak daleko od vašeho bydliště máte vzdálenou svou šanci na lepší práci.
Chcete-li využít jiných map, lokalitu nabízené pracovní pozice „Řezník - řeznice“ je možné také zobrazit za pomocí , nebo .

Další nabídky práce pro OZP

Pokud Vás pracovní inzerát od společnosti Jaroslav Rosa nezaujal, prohlédněte si i další nabídku práce v okolí. Výpis nabídek pro lokalitu Královéhradecký kraj naleznete také v seznamu práce na stránkách Kontaktní pracoviště Trutnov.