Údržbářské práce

Pomocní pracovníci údržby budov a souvisejících prostor

Hledáte práci v lokalitě Dvůr Králové nad Labem nebo blízkém okolí? Prohlédněte si nabídku práce od společnosti Pro-Charitu s.r.o.. Nabídka byla vystavena dne 4. 10. 2019 na Úřadu práce ČR - Trutnov. Nabízená pracovní pozice je vhodná pro osoby se zdravotním postižením (OZP). Využijte svou šanci na lepší práci a klikněte na tlačítko „Mám zájem o tuto práci“. Vyplňte motivační zprávu a my ji doručíme, v atraktivní formě, přímo na email zaměstnavatele.

Informace o pracovní pozici (vhodné pro OZP)

ÚDRŽBÁŘSKÉ PRÁCE
jedná se o velmi různorodou údržbářskou činnost, jak běžné opravy v areálu Domova sv. Josefa v Žirči, tak i mimo něj. Práce je malém pracovním kolektivu.
Požadujeme řidičské oprávnění skupiny C, chuť pracovat, spolehlivost.
Tato pracovní pozice je obzvláště vhodná pro osoby zdravotně znevýhodněné.
Nabízíme: příjemné pracovní prostředí a dobrý kolektiv v ojedinělém zdravotnickém zařízení, týden dovolené navíc, ihned od nástupu obědy za zvýhodněnou cenu, po odpracování 6-ti měsíců benefit na dovolenou, sport, vzdělávání

Nabídka práce byla platná do 13. 12. 2019.

Místo výkonu práce: Pro-Charitu s.r.o. - Domov sv. Josefa
Dvůr Králové nad Labem 1, Trutnov
544 04
Mzda: 13350 - 14000,-Kč / měsíc
Nabídka práce pro: Osoby se zdravotním postižením (OZP)
Pracovní místo je volné: od 1. 11. 2019
Pracovněprávní vztah: Plný úvazek
Typ směn: Pružná pracovní doba (minimálně 30 hodin)
Minimální stupeň vzdělání: Základní vzdělání
Volných míst k dispozici: 1
Nabídka práce je platná: do 13. 12. 2019
Pracovní inzerát byl naposledy upraven dne 2. 12. 2019

Místo výkonu práce na mapě

Pro vizuální přehlednost Vám přinášíme orientační mapu nabídek práce pro osoby se zdravotním postižením (OZP). Můžete tak jednoduše zjistit, jak daleko od vašeho bydliště máte vzdálenou svou šanci na lepší práci.
Chcete-li využít jiných map, lokalitu nabízené pracovní pozice „Údržbářské práce“ je možné také zobrazit za pomocí , nebo .

Další nabídky práce pro OZP

Pokud Vás pracovní inzerát od společnosti Pro-Charitu s.r.o. nezaujal, prohlédněte si i další nabídku práce v okolí. Výpis nabídek pro lokalitu Trutnov naleznete také v seznamu práce na stránkách Úřadu práce ČR - Trutnov.