Nabídky z Úřadu práce
v lokalitě Špindlerův Mlýn

Hledáte práci a jste OZP?

Na tomto místě Vám přinášíme nabídku práce z katalogu Úřadu práce pro lokalitu Špindlerův Mlýn. Vybíráme pro Vás pouze pracovní pozice vhodné pro osoby se zdravotním postižením. Pokud Vás zaujme konkrétní nabídka práce, můžete na ni přímo odpovědět v detailu inzerátu.

Nenajdete-li pro Vás vhodnou pozici mezi inzeráty z úřadu práce, projděte si náš seznam zaměstnavatelů OZP a oslovte konkrétní společnost v blízkosti Vašeho domova.

Nabídka práce pro OZP - Špindlerův Mlýn:

Každý den pro Vás aktualizujeme nabídku práce. Níže zobrazené inzeráty jsou automaticky seřazeny od nejnovějších a jsou v katalogu úřadu práce označeny jako vhodné pro osoby se zdravotním postižením. Doporučujeme si vždy ohlídat, kdy byl pracovní inzerát naposledy upraven a dokdy má svou platnost.

Strážný

Zaměstnavatel Safety Agency, s.r.o. hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek, zkrácený úvazek, dohoda o provedení práce a nabízená mzda 15000 - 18000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Špindlerův Mlýn.
Tato nabídka práce byla publikována dne 27. 1. 2021.

Pracovník - pracovnice technických služeb - řidič nákladních automobilů

Zaměstnavatel Služby města Špindlerův Mlýn s.r.o. hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 23500,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Špindlerův Mlýn.
Tato nabídka práce byla publikována dne 5. 1. 2021.

Instruktor - instruktorka lyžování a snowboardingu

Zaměstnavatel My Ski School s.r.o. hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek, zkrácený úvazek, dohoda o pracovní činnosti a nabízená mzda 18500,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Špindlerův Mlýn.
Tato nabídka práce byla publikována dne 5. 1. 2021.

Pracovník/-ce půjčovny lyží a snowboardů

Zaměstnavatel My Ski School s.r.o. hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek, zkrácený úvazek a nabízená mzda 18000 - 30000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Špindlerův Mlýn.
Tato nabídka práce byla publikována dne 18. 11. 2020.