Nabídky z Úřadu práce
v lokalitě Trutnov

Hledáte práci a jste OZP?

Na tomto místě Vám přinášíme nabídku práce z katalogu Úřadu práce pro lokalitu Trutnov. Vybíráme pro Vás pouze pracovní pozice vhodné pro osoby se zdravotním postižením. Pokud Vás zaujme konkrétní nabídka práce, můžete na ni přímo odpovědět v detailu inzerátu.

Nenajdete-li pro Vás vhodnou pozici mezi inzeráty z úřadu práce, projděte si náš seznam zaměstnavatelů OZP a oslovte konkrétní společnost v blízkosti Vašeho domova.

Nabídka práce pro OZP - Trutnov:

Každý den pro Vás aktualizujeme nabídku práce. Níže zobrazené inzeráty jsou automaticky seřazeny od nejnovějších a jsou v katalogu úřadu práce označeny jako vhodné pro osoby se zdravotním postižením. Doporučujeme si vždy ohlídat, kdy byl pracovní inzerát naposledy upraven a dokdy má svou platnost.

Pracovník - pracovnice ostrahy

Zaměstnavatel Top Clean CZ s.r.o. hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 100,-Kč / hodina. Lokalita výkonu práce: Trutnov.
Tato nabídka práce byla publikována dne 19. 11. 2021.

Pracovník/pracovnice na úklid, strojník - strojnice

Zaměstnavatel Top Clean CZ s.r.o. hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 100,-Kč / hodina. Lokalita výkonu práce: Trutnov.
Tato nabídka práce byla publikována dne 19. 11. 2021.

Pracovník- pracovnice na úklid

Zaměstnavatel Top Clean CZ s.r.o. hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je zkrácený úvazek a nabízená mzda 100,-Kč / hodina. Lokalita výkonu práce: Trutnov.
Tato nabídka práce byla publikována dne 19. 11. 2021.

Prodavač - prodavačka

Zaměstnavatel ZERO TRUTNOV I, s.r.o. hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je zkrácený úvazek a nabízená mzda 14000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Trutnov.
Tato nabídka práce byla publikována dne 15. 11. 2021.

Pracovník - pracovnice úklidu

Zaměstnavatel D.I.SEVEN, a.s. hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je zkrácený úvazek, dohoda o provedení práce a nabízená mzda 90.5 - 120,-Kč / hodina. Lokalita výkonu práce: Trutnov.
Tato nabídka práce byla publikována dne 6. 11. 2021.

Pracovník - pracovnice pro rozvoz a donáška obědů

Zaměstnavatel Pečovatelská služba Trutnov hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je dohoda o provedení práce a nabízená mzda 120,-Kč / hodina. Lokalita výkonu práce: Trutnov.
Tato nabídka práce byla publikována dne 26. 10. 2021.

Operátor - operátorka výroby

Zaměstnavatel EMERGE, a.s. hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je zkrácený úvazek a nabízená mzda 15200 - 16000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Trutnov.
Tato nabídka práce byla publikována dne 4. 10. 2021.

Ostraha prodejny penny

Zaměstnavatel Čechymen financial real s.r.o. hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek, dohoda o provedení práce a nabízená mzda 105 - 120,-Kč / hodina. Lokalita výkonu práce: Trutnov.
Tato nabídka práce byla publikována dne 2. 10. 2021.

Účetní

Zaměstnavatel BAK stavební společnost, a.s. hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 22000 - 25000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Trutnov.
Tato nabídka práce byla publikována dne 30. 9. 2021.

Rozvoz pizzy

Zaměstnavatel Anton Martinec hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je dohoda o provedení práce a nabízená mzda 125 - 155,-Kč / hodina. Lokalita výkonu práce: Trutnov.
Tato nabídka práce byla publikována dne 13. 9. 2021.

Údržba

Zaměstnavatel Top Clean CZ s.r.o. hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 150,-Kč / hodina. Lokalita výkonu práce: Trutnov.
Tato nabídka práce byla publikována dne 30. 8. 2021.

Pracovník - pracovnice ostrahy objektu

Zaměstnavatel CBA Trutnov, společnost s ručením omezeným hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek, zkrácený úvazek a nabízená mzda 100,-Kč / hodina. Lokalita výkonu práce: Trutnov.
Tato nabídka práce byla publikována dne 19. 8. 2021.