Administrativní pracovník - pracovnice

Všeobecní administrativní pracovníci

Hledáte práci v lokalitě Trutnov nebo blízkém okolí? Prohlédněte si nabídku práce od společnosti Věra Mlezivová. Nabídka byla vystavena dne 17. 12. 2020 na Kontaktní pracoviště Trutnov. Nabízená pracovní pozice je vhodná pro osoby se zdravotním postižením (OZP). Využijte svou šanci na lepší práci a klikněte na tlačítko „Mám zájem o tuto práci“. Vyplňte motivační zprávu a my ji doručíme, v atraktivní formě, přímo na email zaměstnavatele.

Informace o pracovní pozici (vhodné pro OZP)

ADMINISTRATIVNÍ PRACOVNÍK - PRACOVNICE - DPP, DPČ, znalost práce na PC, komunikativnost, příjemné vystupování, vhodné i pro důchodce.

Nabídka práce byla platná do 6. 1. 2021.

Místo výkonu práce: Věra Mlezivová - Pohřební služba AURA
Pražská 108
Trutnov, Královéhradecký kraj 541 01
Mzda: 125,-Kč / hodina
Nabídka práce pro: Osoby se zdravotním postižením (OZP)
Pracovní místo je volné: od 4. 1. 2021
Pracovněprávní vztah: Dohoda o provedení práce, Dohoda o pracovní činnosti
Typ směn: Jednosměnný provoz
Minimální stupeň vzdělání: Vyučen/a
Volných míst k dispozici: 1
Nabídka práce je platná: do 6. 1. 2021
Pracovní inzerát byl naposledy upraven dne 23. 12. 2020

Místo výkonu práce na mapě

Pro vizuální přehlednost Vám přinášíme orientační mapu nabídek práce pro osoby se zdravotním postižením (OZP). Můžete tak jednoduše zjistit, jak daleko od vašeho bydliště máte vzdálenou svou šanci na lepší práci.
Chcete-li využít jiných map, lokalitu nabízené pracovní pozice „Administrativní pracovník - pracovnice“ je možné také zobrazit za pomocí , nebo .

Další nabídky práce pro OZP

Pokud Vás pracovní inzerát od společnosti Věra Mlezivová nezaujal, prohlédněte si i další nabídku práce v okolí. Výpis nabídek pro lokalitu Královéhradecký kraj naleznete také v seznamu práce na stránkách Kontaktní pracoviště Trutnov.