Nabídky z Úřadu práce
v lokalitě Vrchlabí

Hledáte práci a jste OZP?

Na tomto místě Vám přinášíme nabídku práce z katalogu Úřadu práce pro lokalitu Vrchlabí. Vybíráme pro Vás pouze pracovní pozice vhodné pro osoby se zdravotním postižením. Pokud Vás zaujme konkrétní nabídka práce, můžete na ni přímo odpovědět v detailu inzerátu.

Nenajdete-li pro Vás vhodnou pozici mezi inzeráty z úřadu práce, projděte si náš seznam zaměstnavatelů OZP a oslovte konkrétní společnost v blízkosti Vašeho domova.

Nabídka práce pro OZP - Vrchlabí:

Každý den pro Vás aktualizujeme nabídku práce. Níže zobrazené inzeráty jsou automaticky seřazeny od nejnovějších a jsou v katalogu úřadu práce označeny jako vhodné pro osoby se zdravotním postižením. Doporučujeme si vždy ohlídat, kdy byl pracovní inzerát naposledy upraven a dokdy má svou platnost.

Uklízeč - uklízečka, vedoucí týmu, kontrola kvality

Zaměstnavatel TVŮJ ÚKLID s.r.o. hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek, zkrácený úvazek, dohoda o pracovní činnosti a nabízená mzda 16800,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Vrchlabí.
Tato nabídka práce byla publikována dne 4. 2. 2021.

Pracovník - pracovnice úklidu

Zaměstnavatel D.I.SEVEN, a.s. hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek, dohoda o provedení práce, dohoda o pracovní činnosti a nabízená mzda 90.5 - 100,-Kč / hodina. Lokalita výkonu práce: Vrchlabí.
Tato nabídka práce byla publikována dne 20. 1. 2021.

Lektor

Zaměstnavatel Ing. Gabriela Place hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 22000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Vrchlabí.
Tato nabídka práce byla publikována dne 5. 1. 2021.