Úřad práce Kontaktní pracoviště Uherské Hradiště

Hledáte práci a jste OZP?

Na tomto místě Vám přinášíme nabídku práce z katalogu Úřadu práce ČR pro Kontaktní pracoviště Uherské Hradiště. Vybíráme pro Vás pouze pracovní pozice vhodné pro osoby se zdravotním postižením. Pokud Vás zaujme konkrétní nabídka práce, můžete na ni přímo odpovědět v detailu inzerátu.

Nenajdete-li pro Vás vhodnou pozici mezi inzeráty z úřadu práce, projděte si náš seznam zaměstnavatelů OZP a oslovte konkrétní společnost v blízkosti Vašeho domova.

Nabídka práce z Úřadu práce - Kontaktní pracoviště Uherské Hradiště:

Každý den pro Vás aktualizujeme nabídku práce. Níže zobrazené inzeráty jsou automaticky seřazeny od nejnovějších a jsou v katalogu úřadu práce označeny jako vhodné pro osoby se zdravotním postižením. Doporučujeme si pohlídat, kdy byl pracovní inzerát naposledy upraven a dokdy má svou platnost.

Montážní dělník/dělnice - pracovník/pracovnice úklidu

Zaměstnavatel SMM Elektro, spol. s r.o. nabízí práci na pozici "Montážní dělník/dělnice - pracovník/pracovnice úklidu" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah zkrácený úvazek a nabízená mzda je 99.6,-Kč / hodina.
Lokalita výkonu práce: Drslavice. Nabídka práce byla publikována dne 18. 1. 2022.

Elektrotechnik - servisní specialista

Zaměstnavatel PRIMA BILAVČÍK, s.r.o. nabízí práci na pozici "Elektrotechnik - servisní specialista" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah plný úvazek a nabízená mzda je 30000,-Kč / měsíc.
Lokalita výkonu práce: Uherský Brod. Nabídka práce byla publikována dne 18. 1. 2022.

Šička

Zaměstnavatel Moravská ústředna Brno, družstvo umělecké výroby nabízí práci na pozici "Šička" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah plný úvazek a nabízená mzda je 16200,-Kč / měsíc.
Lokalita výkonu práce: Brno-jih. Nabídka práce byla publikována dne 8. 1. 2022.

Pracovník/pracovnice úklidu

Zaměstnavatel Bartoň a Partner s.r.o. nabízí práci na pozici "Pracovník/pracovnice úklidu" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah zkrácený úvazek a nabízená mzda je 6000,-Kč / měsíc.
Lokalita výkonu práce: Uherské Hradiště. Nabídka práce byla publikována dne 18. 1. 2022.

Technik - konstruktér hydraulik

Zaměstnavatel HYDROMA, spol. s r.o. nabízí práci na pozici "Technik - konstruktér hydraulik" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah plný úvazek a nabízená mzda je 35000 - 42000,-Kč / měsíc.
Lokalita výkonu práce: Uherský Brod. Nabídka práce byla publikována dne 29. 12. 2021.

Uklízeč/ka

Zaměstnavatel MASAŘÍK, s.r.o. nabízí práci na pozici "Uklízeč/ka" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah dohoda o provedení práce, dohoda o pracovní činnosti a nabízená mzda je 120,-Kč / hodina.
Lokalita výkonu práce: Uherské Hradiště. Nabídka práce byla publikována dne 20. 12. 2021.

Pracovník/pracovnice úklidu

Zaměstnavatel DELTA facility, s.r.o. nabízí práci na pozici "Pracovník/pracovnice úklidu" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah zkrácený úvazek, dohoda o provedení práce a nabízená mzda je 8100,-Kč / měsíc.
Lokalita výkonu práce: Uherské Hradiště. Nabídka práce byla publikována dne 17. 12. 2021.

Distributor/ka reklamních letáků

Zaměstnavatel Česká distribuční k.s. nabízí práci na pozici "Distributor/ka reklamních letáků" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah zkrácený úvazek a nabízená mzda je 4050 - 8100,-Kč / měsíc.
Lokalita výkonu práce: Uherské Hradiště. Nabídka práce byla publikována dne 14. 12. 2021.

Uklízeč/ka

Zaměstnavatel HPF CleanCat s.r.o. nabízí práci na pozici "Uklízeč/ka" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah zkrácený úvazek, dohoda o provedení práce a nabízená mzda je 100,-Kč / hodina.
Lokalita výkonu práce: Slezská Ostrava. Nabídka práce byla publikována dne 14. 12. 2021.

Uklízeč/ka

Zaměstnavatel GORDIX SOLUTION s.r.o. nabízí práci na pozici "Uklízeč/ka" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah plný úvazek a nabízená mzda je 18000,-Kč / měsíc.
Lokalita výkonu práce: Staré Město. Nabídka práce byla publikována dne 10. 12. 2021.

Lesní dělník

Zaměstnavatel KOVO JANDL s.r.o. nabízí práci na pozici "Lesní dělník" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah plný úvazek a nabízená mzda je 20000 - 25000,-Kč / měsíc.
Lokalita výkonu práce: Bojkovice. Nabídka práce byla publikována dne 6. 12. 2021.

Pracovníci ostrahy, strážní

Zaměstnavatel SAS union s.r.o. nabízí práci na pozici "Pracovníci ostrahy, strážní" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah plný úvazek a nabízená mzda je 16500,-Kč / měsíc.
Lokalita výkonu práce: Zlín. Nabídka práce byla publikována dne 17. 12. 2021.