Úřad práce Kontaktní pracoviště Uherské Hradiště

Hledáte práci a jste OZP?

Na tomto místě Vám přinášíme nabídku práce z katalogu Úřadu práce ČR pro lokalitu Kontaktní pracoviště Uherské Hradiště. Vybíráme pro Vás pouze pracovní pozice vhodné pro osoby se zdravotním postižením. Pokud Vás zaujme konkrétní nabídka práce, můžete na ni přímo odpovědět v detailu inzerátu.

Nenajdete-li pro Vás vhodnou pozici mezi inzeráty z úřadu práce, projděte si náš seznam zaměstnavatelů OZP a oslovte konkrétní společnost v blízkosti Vašeho domova.

Nabídka práce z Úřadu práce - Kontaktní pracoviště Uherské Hradiště:

Každý den pro Vás aktualizujeme nabídku práce. Níže zobrazené inzeráty jsou automaticky seřazeny od nejnovějších a jsou v katalogu úřadu práce označeny jako vhodné pro osoby se zdravotním postižením. Doporučujeme si vždy ohlídat, kdy byl pracovní inzerát naposledy upraven a dokdy má svou platnost.

Úklidový/á pracovník/pracovnice

Zaměstnavatel D.I.SEVEN FACILITY s.r.o. nabízí práci na pozici "Úklidový/á pracovník/pracovnice" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 18000 - 20000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Bojkovice.
Tato nabídka práce byla publikována dne 20. 9. 2021.

Uklízeč/ka

Zaměstnavatel Základní škola, Polešovice, okres Uherské Hradiště, příspěvková organizace nabízí práci na pozici "Uklízeč/ka" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 17070,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Polešovice.
Tato nabídka práce byla publikována dne 20. 9. 2021.

Lakýrník letadel

Zaměstnavatel Czech Aircraft Group s.r.o. nabízí práci na pozici "Lakýrník letadel" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 32000 - 35000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Kunovice.
Tato nabídka práce byla publikována dne 15. 9. 2021.

Řidiči tahačů

Zaměstnavatel V.P.M. - TRANS, s.r.o. nabízí práci na pozici "Řidiči tahačů" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 25000 - 35000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Uherské Hradiště.
Tato nabídka práce byla publikována dne 13. 9. 2021.

Uklízeč/ka

Zaměstnavatel BEDNÁŘ UH, s.r.o. nabízí práci na pozici "Uklízeč/ka" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je zkrácený úvazek a nabízená mzda 90.5,-Kč / hodina. Lokalita výkonu práce: Uherské Hradiště.
Tato nabídka práce byla publikována dne 13. 9. 2021.

Pracovník servisu a pneuservisu

Zaměstnavatel GATOM TRANS s.r.o. nabízí práci na pozici "Pracovník servisu a pneuservisu" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 24000 - 35000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Huštěnovice.
Tato nabídka práce byla publikována dne 9. 9. 2021.

Technolog výroby

Zaměstnavatel Poxon s.r.o. nabízí práci na pozici "Technolog výroby" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 30000 - 40000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Podolí.
Tato nabídka práce byla publikována dne 9. 9. 2021.

Technolog - pracovník přípravy práce

Zaměstnavatel Schlote-Automotive Czech s.r.o. nabízí práci na pozici "Technolog - pracovník přípravy práce" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 33775 - 45500,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Uherské Hradiště.
Tato nabídka práce byla publikována dne 30. 8. 2021.

Pomocný/á pracovník/pracovnice pekárny - pekař/ka

Zaměstnavatel Vlastimil Javor nabízí práci na pozici "Pomocný/á pracovník/pracovnice pekárny - pekař/ka" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek, dohoda o provedení práce a nabízená mzda 100 - 150,-Kč / hodina. Lokalita výkonu práce: Uherský Brod.
Tato nabídka práce byla publikována dne 30. 8. 2021.

Sw specialista

Zaměstnavatel EVPÚ Defence a.s. nabízí práci na pozici "Sw specialista" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 30000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Uherské Hradiště.
Tato nabídka práce byla publikována dne 19. 8. 2021.

Montážní dělník - skladník

Zaměstnavatel SMM Elektro, spol. s r.o. nabízí práci na pozici "Montážní dělník - skladník" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je zkrácený úvazek a nabízená mzda 91 - 97,-Kč / hodina. Lokalita výkonu práce: Drslavice.
Tato nabídka práce byla publikována dne 16. 8. 2021.

Montážní dělník/ce

Zaměstnavatel SMM Elektro, spol. s r.o. nabízí práci na pozici "Montážní dělník/ce" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je zkrácený úvazek a nabízená mzda 91,-Kč / hodina. Lokalita výkonu práce: Drslavice.
Tato nabídka práce byla publikována dne 16. 8. 2021.