Operátor/ka vstřikolisu

Obsluha strojů na výrobu a zpracování výrobků z plastu

Hledáte práci v lokalitě Hluk nebo blízkém okolí? Prohlédněte si nabídku práce od společnosti KOVOPLAST, výrobní družstvo. Nabídka byla vystavena dne 11. 1. 2021 na Kontaktní pracoviště Uherské Hradiště. Nabízená pracovní pozice je vhodná pro osoby se zdravotním postižením (OZP). Využijte svou šanci na lepší práci a klikněte na tlačítko „Mám zájem o tuto práci“. Vyplňte motivační zprávu a my ji doručíme, v atraktivní formě, přímo na email zaměstnavatele.

Informace o pracovní pozici (vhodné pro OZP)

prac. poměr na 1/2 roku s možností doby neurčité, odebírání výrobků od stroje a začišťování, montáž, vizuální kontrola, balení, pečlivost, zodpovědnost, spolehlivost, směnnost dle dohody, možnost kratšího úvazku, příspěvek na závodní stravování, motivační složka mzdy, příspěvek při život. jubileu, možnost levného mobil. paušálu, osobní kontakt možný po tel. domluvě

Nabídka práce byla platná do 26. 1. 2021.

Místo výkonu práce: KOVOPLAST, výrobní družstvo
Závodní 1057
Hluk, Zlínský kraj 687 25
Mzda: 17000,-Kč / měsíc
Nabídka práce pro: Osoby se zdravotním postižením (OZP)
Pracovní místo je volné: od 11. 1. 2021
Pracovněprávní vztah: Plný úvazek
Typ směn: Třísměnný provoz
Minimální stupeň vzdělání: Vyučen/a
Volných míst k dispozici: 6
Nabídka práce je platná: do 26. 1. 2021
Pracovní inzerát byl naposledy upraven dne 12. 1. 2021

Místo výkonu práce na mapě

Pro vizuální přehlednost Vám přinášíme orientační mapu nabídek práce pro osoby se zdravotním postižením (OZP). Můžete tak jednoduše zjistit, jak daleko od vašeho bydliště máte vzdálenou svou šanci na lepší práci.
Chcete-li využít jiných map, lokalitu nabízené pracovní pozice „Operátor/ka vstřikolisu“ je možné také zobrazit za pomocí , nebo .

Další nabídky práce pro OZP

Pokud Vás pracovní inzerát od společnosti KOVOPLAST, výrobní družstvo nezaujal, prohlédněte si i další nabídku práce v okolí. Výpis nabídek pro lokalitu Zlínský kraj naleznete také v seznamu práce na stránkách Kontaktní pracoviště Uherské Hradiště.