Pracovníci ostrahy, strážní

Pracovníci ostrahy, strážní

Hledáte práci v lokalitě Hluk nebo blízkém okolí? Prohlédněte si nabídku práce od společnosti BS Ostraha a úklid s.r.o.. Nabídka byla vystavena dne 1. 3. 2021 na Kontaktní pracoviště Uherské Hradiště. Nabízená pracovní pozice je vhodná pro osoby se zdravotním postižením (OZP). Využijte svou šanci na lepší práci a klikněte na tlačítko „Mám zájem o tuto práci“. Vyplňte motivační zprávu a my ji doručíme, v atraktivní formě, přímo na email zaměstnavatele.

Informace o pracovní pozici (vhodné pro OZP)

Dohoda o provedení práce, spolehlivost, příjemné vystupování, samostatnost, výpis rejstříku trestů, profesní kvalifikace STRÁŽNÝ (68-008-E) - možnost zkoušku zprostředkovat, praxe v oboru výhodou, zdravotní způsobilost pro výkon nočních směn, ostraha areálu anténního Polygonu za Hlukem, prac. doba 17.00 - 5.00 hod., směny vždy 3 dny po sobě, následně 3 dny volno, práce vhodná i pro OZP, obchůzky po areálu a kontrola vnitřních prostor budov, kontrola a evidence aut a klíčů, životopis na e-mail

Nabídka práce byla platná do 17. 3. 2021.

Místo výkonu práce: BS Ostraha a úklid s.r.o.- Hluk
687 25
Mzda: 100,-Kč / hodina
Nabídka práce pro: Osoby se zdravotním postižením (OZP)
Pracovní místo je volné: od 1. 6. 2021
Pracovněprávní vztah: Dohoda o provedení práce
Typ směn: Nepřetržitý provoz
Minimální stupeň vzdělání: Základní vzdělání
Volných míst k dispozici: 1
Nabídka práce je platná: do 17. 3. 2021
Pracovní inzerát byl naposledy upraven dne 3. 3. 2021

Místo výkonu práce na mapě

Pro vizuální přehlednost Vám přinášíme orientační mapu nabídek práce pro osoby se zdravotním postižením (OZP). Můžete tak jednoduše zjistit, jak daleko od vašeho bydliště máte vzdálenou svou šanci na lepší práci.
Chcete-li využít jiných map, lokalitu nabízené pracovní pozice „Pracovníci ostrahy, strážní“ je možné také zobrazit za pomocí , nebo .

Další nabídky práce pro OZP

Pokud Vás pracovní inzerát od společnosti BS Ostraha a úklid s.r.o. nezaujal, prohlédněte si i další nabídku práce v okolí. Výpis nabídek pro lokalitu Zlínský kraj naleznete také v seznamu práce na stránkách Kontaktní pracoviště Uherské Hradiště.