Nabídky z Úřadu práce
v lokalitě Staré Město

Hledáte práci a jste OZP?

Na tomto místě Vám přinášíme nabídku práce z katalogu Úřadu práce pro lokalitu Staré Město. Vybíráme pro Vás pouze pracovní pozice vhodné pro osoby se zdravotním postižením. Pokud Vás zaujme konkrétní nabídka práce, můžete na ni přímo odpovědět v detailu inzerátu.

Nenajdete-li pro Vás vhodnou pozici mezi inzeráty z úřadu práce, projděte si náš seznam zaměstnavatelů OZP a oslovte konkrétní společnost v blízkosti Vašeho domova.

Nabídka práce pro OZP - Staré Město:

Každý den pro Vás aktualizujeme nabídku práce. Níže zobrazené inzeráty jsou automaticky seřazeny od nejnovějších a jsou v katalogu úřadu práce označeny jako vhodné pro osoby se zdravotním postižením. Doporučujeme si vždy ohlídat, kdy byl pracovní inzerát naposledy upraven a dokdy má svou platnost.

Účetní všeobecní

Zaměstnavatel KOVOSTEEL Recycling, s.r.o. hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 25000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Staré Město.
Tato nabídka práce byla publikována dne 20. 2. 2021.

Automechanik nákladních vozidel

Zaměstnavatel KOVOSTEEL Recycling, s.r.o. hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 25000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Staré Město.
Tato nabídka práce byla publikována dne 4. 2. 2021.

Strážný - detektiv prodejny

Zaměstnavatel Bohemia Marten Plus s.r.o. hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je zkrácený úvazek a nabízená mzda 12600,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Staré Město.
Tato nabídka práce byla publikována dne 12. 1. 2021.

Strážný

Zaměstnavatel Security Morava, s.r.o. hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 16800 - 17800,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Staré Město.
Tato nabídka práce byla publikována dne 5. 1. 2021.

Technik výdejny nástrojů

Zaměstnavatel C.S.O., spol. s r.o. hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 19000 - 23000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Staré Město.
Tato nabídka práce byla publikována dne 9. 12. 2020.

Specialista zákaznické péče

Zaměstnavatel AITAA system s.r.o. hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 20000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Staré Město.
Tato nabídka práce byla publikována dne 7. 12. 2020.

Operátor/ka v kovovýrobě

Zaměstnavatel ELWACO s.r.o. hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 17000 - 25000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Staré Město.
Tato nabídka práce byla publikována dne 18. 11. 2020.