Ostraha prodejny

Pracovníci ostrahy, strážní

Hledáte práci v lokalitě Staré Město nebo blízkém okolí? Prohlédněte si nabídku práce od společnosti BOHEMIA MARTEN CORPORATION a.s.. Nabídka byla vystavena dne 22. 4. 2021 na Kontaktní pracoviště Uherské Hradiště. Nabízená pracovní pozice je vhodná pro osoby se zdravotním postižením (OZP). Využijte svou šanci na lepší práci a klikněte na tlačítko „Mám zájem o tuto práci“. Vyplňte motivační zprávu a my ji doručíme, v atraktivní formě, přímo na email zaměstnavatele.

Informace o pracovní pozici (vhodné pro OZP)

pochůzky po prodejně, zajištění ostrahy a ochrany majetku, dodržování bezpečnostních předpisů, spolupráce s Policií ČR při zadržení osob páchajících trestnou činnost, 10 - 12 hod. směny, praxe v oboru a certifikát strážného výhodou, dobrá prac. morálka, trestní bezúhonnost, věk nad 18 let, zodpovědnost, spolehlivost, flexibilita, základy etiky - vstřícné a slušné vystupování, zajištění certifikátu strážného, možnost též Dohody o provedení práce, odměny za záchyty, možnost záloh na mzdu, prac poměr na 1 rok s možností prodloužení, kontakt pouze telefonicky nebo e-mailem (strukturovaný životopis)

Nabídka práce byla platná do 14. 5. 2021.

Místo výkonu práce: BOHEMIA MARTEN CORPORATION a.s. - LIDL SM
Staré Město 2063, Zlínský kraj
686 03
Mzda: 18000 - 22000,-Kč / měsíc
Nabídka práce pro: Osoby se zdravotním postižením (OZP)
Pracovní místo je volné: od 1. 6. 2021
Pracovněprávní vztah: Plný úvazek, Dohoda o provedení práce
Typ směn: Turnusové služby
Minimální stupeň vzdělání: Základní vzdělání
Volných míst k dispozici: 2
Nabídka práce je platná: do 14. 5. 2021
Pracovní inzerát byl naposledy upraven dne 30. 4. 2021

Místo výkonu práce na mapě

Pro vizuální přehlednost Vám přinášíme orientační mapu nabídek práce pro osoby se zdravotním postižením (OZP). Můžete tak jednoduše zjistit, jak daleko od vašeho bydliště máte vzdálenou svou šanci na lepší práci.
Chcete-li využít jiných map, lokalitu nabízené pracovní pozice „Ostraha prodejny“ je možné také zobrazit za pomocí , nebo .

Další nabídky práce pro OZP

Pokud Vás pracovní inzerát od společnosti BOHEMIA MARTEN CORPORATION a.s. nezaujal, prohlédněte si i další nabídku práce v okolí. Výpis nabídek pro lokalitu Zlínský kraj naleznete také v seznamu práce na stránkách Kontaktní pracoviště Uherské Hradiště.