Asistent/ka nákupu

Nákupčí

Hledáte práci v lokalitě Uherské Hradiště nebo blízkém okolí? Prohlédněte si nabídku práce od společnosti EUROPE 1 STEEL s.r.o.. Nabídka byla vystavena dne 8. 10. 2021 na Kontaktní pracoviště Uherské Hradiště. Nabízená pracovní pozice je vhodná pro osoby se zdravotním postižením (OZP). Využijte svou šanci na lepší práci a klikněte na tlačítko „Mám zájem o tuto práci“. Vyplňte motivační zprávu a my ji doručíme, v atraktivní formě, přímo na email zaměstnavatele.

Informace o pracovní pozici (vhodné pro OZP)

péče o kompletní vztah s našimi dodavateli, řízení toku nákupu materiálu a zboží, poptávání nových řešení pro naše zákazníky, podpora obchodního týmu při řešení objednávek. Možnost zaučení.
Zajímavá práce i na nových projektech, objednávání zboží, kontrola termínů, nové produkty, administrativa, aktivní angličtina..
Systém vzdělávání a tréninků, moderní pracovní prostředí v prosperující společnosti, možné přizpůsobení pracovní doby
Místo výkonu práce: EUROPE 1 STEEL s.r.o.- pracoviště
Za Olšávkou 365
Uherské Hradiště, Zlínský kraj 686 01
Mzda: 28000,-Kč / měsíc
Nabídka práce pro: Osoby se zdravotním postižením (OZP)
Pracovní místo je volné: od 11. 10. 2021
Pracovněprávní vztah: Plný úvazek
Typ směn: Jednosměnný provoz
Minimální stupeň vzdělání:
Volných míst k dispozici: 2
Nabídka práce je platná: do 24. 10. 2021
Pracovní inzerát byl naposledy upraven dne 10. 10. 2021

Místo výkonu práce na mapě

Pro vizuální přehlednost Vám přinášíme orientační mapu nabídek práce pro osoby se zdravotním postižením (OZP). Můžete tak jednoduše zjistit, jak daleko od vašeho bydliště máte vzdálenou svou šanci na lepší práci.
Chcete-li využít jiných map, lokalitu nabízené pracovní pozice „Asistent/ka nákupu“ je možné také zobrazit za pomocí , nebo .

Další nabídky práce pro OZP

Pokud Vás pracovní inzerát od společnosti EUROPE 1 STEEL s.r.o. nezaujal, prohlédněte si i další nabídku práce v okolí. Výpis nabídek pro lokalitu Zlínský kraj naleznete také v seznamu práce na stránkách Kontaktní pracoviště Uherské Hradiště.