Kuchaři (kromě šéfkuchařů)

Kuchaři (kromě šéfkuchařů)

Hledáte práci v lokalitě Uherský Brod nebo blízkém okolí? Prohlédněte si nabídku práce od společnosti GTH catering a.s.. Nabídka byla vystavena dne 18. 3. 2021 na Kontaktní pracoviště Uherské Hradiště. Nabízená pracovní pozice je vhodná pro osoby se zdravotním postižením (OZP). Využijte svou šanci na lepší práci a klikněte na tlačítko „Mám zájem o tuto práci“. Vyplňte motivační zprávu a my ji doručíme, v atraktivní formě, přímo na email zaměstnavatele.

Informace o pracovní pozici (vhodné pro OZP)

výroba a výdej teplých jídel, praxe na obdobné pozici, zodpovědnost, spolehlivost, potravinář. průkaz, schopnost týmové práce, prac. doba 4.00 - 12.30 hod., kontakt telefonicky nebo e-mailem

Nabídka práce byla platná do 4. 4. 2021.

Místo výkonu práce: GTH catering a.s. - pracoviště Česká zbrojovka a.s.
Uherský Brod 1283, Zlínský kraj
688 01
Mzda: 20000,-Kč / měsíc
Nabídka práce pro: Osoby se zdravotním postižením (OZP)
Pracovní místo je volné: od 17. 3. 2021
Pracovněprávní vztah: Plný úvazek
Typ směn: Jednosměnný provoz
Minimální stupeň vzdělání: Základní vzdělání
Volných míst k dispozici: 1
Nabídka práce je platná: do 4. 4. 2021
Pracovní inzerát byl naposledy upraven dne 21. 3. 2021

Místo výkonu práce na mapě

Pro vizuální přehlednost Vám přinášíme orientační mapu nabídek práce pro osoby se zdravotním postižením (OZP). Můžete tak jednoduše zjistit, jak daleko od vašeho bydliště máte vzdálenou svou šanci na lepší práci.
Chcete-li využít jiných map, lokalitu nabízené pracovní pozice „Kuchaři (kromě šéfkuchařů)“ je možné také zobrazit za pomocí , nebo .

Další nabídky práce pro OZP

Pokud Vás pracovní inzerát od společnosti GTH catering a.s. nezaujal, prohlédněte si i další nabídku práce v okolí. Výpis nabídek pro lokalitu Zlínský kraj naleznete také v seznamu práce na stránkách Kontaktní pracoviště Uherské Hradiště.