Pracovník/pracovnice pekárny - pekař/ka

Pekaři

Hledáte práci v lokalitě Uherský Brod nebo blízkém okolí? Prohlédněte si nabídku práce od společnosti Vlastimil Javor. Nabídka byla vystavena dne 21. 4. 2021 na Kontaktní pracoviště Uherské Hradiště. Nabízená pracovní pozice je vhodná pro osoby se zdravotním postižením (OZP). Využijte svou šanci na lepší práci a klikněte na tlačítko „Mám zájem o tuto práci“. Vyplňte motivační zprávu a my ji doručíme, v atraktivní formě, přímo na email zaměstnavatele.

Informace o pracovní pozici (vhodné pro OZP)

výroba pečiva dle objednávek (ruční, obsluha strojů), hygienické návyky, praxe v potravinářství výhodou, možnost kratšího úvazku, příspěvek na obědy, pečivo za výhodnější cený, noční příplatek 13,- Kč/hod., osobní kontakt možný 7.00 - 12.00 hod.

Nabídka práce byla platná do 7. 5. 2021.

Místo výkonu práce: Vlastimil Javor - pekárna
Vazová 2046
Uherský Brod, Zlínský kraj 688 01
Mzda: 16000 - 20800,-Kč / měsíc
Nabídka práce pro: Osoby se zdravotním postižením (OZP)
Pracovní místo je volné: od 21. 4. 2021
Pracovněprávní vztah: Plný úvazek
Typ směn: Dvousměnný provoz
Minimální stupeň vzdělání: Základní vzdělání
Volných míst k dispozici: 3
Nabídka práce je platná: do 7. 5. 2021
Pracovní inzerát byl naposledy upraven dne 23. 4. 2021

Místo výkonu práce na mapě

Pro vizuální přehlednost Vám přinášíme orientační mapu nabídek práce pro osoby se zdravotním postižením (OZP). Můžete tak jednoduše zjistit, jak daleko od vašeho bydliště máte vzdálenou svou šanci na lepší práci.
Chcete-li využít jiných map, lokalitu nabízené pracovní pozice „Pracovník/pracovnice pekárny - pekař/ka“ je možné také zobrazit za pomocí , nebo .

Další nabídky práce pro OZP

Pokud Vás pracovní inzerát od společnosti Vlastimil Javor nezaujal, prohlédněte si i další nabídku práce v okolí. Výpis nabídek pro lokalitu Zlínský kraj naleznete také v seznamu práce na stránkách Kontaktní pracoviště Uherské Hradiště.