Samostatný/á kuchař/ka

Kuchaři (kromě šéfkuchařů)

Hledáte práci v lokalitě Uherský Brod nebo blízkém okolí? Prohlédněte si nabídku práce od společnosti Základní škola, Uherský Brod, Na Výsluní 2047, okres Uherské Hradiště. Nabídka byla vystavena dne 15. 4. 2021 na Kontaktní pracoviště Uherské Hradiště. Nabízená pracovní pozice je vhodná pro osoby se zdravotním postižením (OZP). Využijte svou šanci na lepší práci a klikněte na tlačítko „Mám zájem o tuto práci“. Vyplňte motivační zprávu a my ji doručíme, v atraktivní formě, přímo na email zaměstnavatele.

Informace o pracovní pozici (vhodné pro OZP)

vyučení a praxe v oboru, stabilita státního zaměstnavatele zaměstnavatel, po zapracování možnost trvalého prac. poměru, 25 dní dovolené, FKSP, pracovní oblečení, životopis včetně kontaktu na e-mail

Nabídka práce byla platná do 2. 5. 2021.

Místo výkonu práce: Základní škola, Uherský Brod, Na Výsluní 2047, okres Uherské Hradiště
Na Výsluní 2047
Uherský Brod, Zlínský kraj 688 01
Mzda: 16000 - 21370,-Kč / měsíc
Nabídka práce pro: Osoby se zdravotním postižením (OZP)
Pracovní místo je volné: od 1. 5. 2021
Pracovněprávní vztah: Plný úvazek
Typ směn: Jednosměnný provoz
Minimální stupeň vzdělání: Vyučen/a
Volných míst k dispozici: 2
Nabídka práce je platná: do 2. 5. 2021
Pracovní inzerát byl naposledy upraven dne 18. 4. 2021

Místo výkonu práce na mapě

Pro vizuální přehlednost Vám přinášíme orientační mapu nabídek práce pro osoby se zdravotním postižením (OZP). Můžete tak jednoduše zjistit, jak daleko od vašeho bydliště máte vzdálenou svou šanci na lepší práci.
Chcete-li využít jiných map, lokalitu nabízené pracovní pozice „Samostatný/á kuchař/ka“ je možné také zobrazit za pomocí , nebo .

Další nabídky práce pro OZP

Pokud Vás pracovní inzerát od společnosti Základní škola, Uherský Brod, Na Výsluní 2047, okres Uherské Hradiště nezaujal, prohlédněte si i další nabídku práce v okolí. Výpis nabídek pro lokalitu Zlínský kraj naleznete také v seznamu práce na stránkách Kontaktní pracoviště Uherské Hradiště.