Šička v textilní výrobě

Švadleny, šičky, vyšívači a pracovníci v příbuzných oborech

Hledáte práci v lokalitě Uherský Brod nebo blízkém okolí? Prohlédněte si nabídku práce od společnosti Ing. Lubomír Horký - LUIZ s.r.o.. Nabídka byla vystavena dne 7. 1. 2021 na Kontaktní pracoviště Uherské Hradiště. Nabízená pracovní pozice je vhodná pro osoby se zdravotním postižením (OZP). Využijte svou šanci na lepší práci a klikněte na tlačítko „Mám zájem o tuto práci“. Vyplňte motivační zprávu a my ji doručíme, v atraktivní formě, přímo na email zaměstnavatele.

Informace o pracovní pozici (vhodné pro OZP)

šití nočního prádla u zavedené firmy (24 let na trhu), vzdělání v oboru výhodou, možnost kratšího úvazku, stravenky, 5 dnů zdravot. volna, prémie, malý kolektiv, kontakt telefonicky nebo e-mailem

Nabídka práce byla platná do 26. 1. 2021.

Místo výkonu práce: Ing. Lubomír Horký - LUIZ s.r.o. - pracoviště
Vazová 770
Uherský Brod, Zlínský kraj 688 01
Mzda: 15700 - 26000,-Kč / měsíc
Nabídka práce pro: Osoby se zdravotním postižením (OZP)
Pracovní místo je volné: od 7. 1. 2021
Pracovněprávní vztah: Plný úvazek
Typ směn: Jednosměnný provoz
Minimální stupeň vzdělání: Základní vzdělání
Volných míst k dispozici: 2
Nabídka práce je platná: do 26. 1. 2021
Pracovní inzerát byl naposledy upraven dne 12. 1. 2021

Místo výkonu práce na mapě

Pro vizuální přehlednost Vám přinášíme orientační mapu nabídek práce pro osoby se zdravotním postižením (OZP). Můžete tak jednoduše zjistit, jak daleko od vašeho bydliště máte vzdálenou svou šanci na lepší práci.
Chcete-li využít jiných map, lokalitu nabízené pracovní pozice „Šička v textilní výrobě“ je možné také zobrazit za pomocí , nebo .

Další nabídky práce pro OZP

Pokud Vás pracovní inzerát od společnosti Ing. Lubomír Horký - LUIZ s.r.o. nezaujal, prohlédněte si i další nabídku práce v okolí. Výpis nabídek pro lokalitu Zlínský kraj naleznete také v seznamu práce na stránkách Kontaktní pracoviště Uherské Hradiště.