Úřad práce Ústí nad Labem

Hledáte práci a jste OZP?

Na tomto místě Vám přinášíme nabídku práce z katalogu Úřadu práce ČR pro lokalitu Ústí nad Labem. Vybíráme pro Vás pouze pracovní pozice vhodné pro osoby se zdravotním postižením. Pokud Vás zaujme konkrétní nabídka práce, můžete na ni přímo odpovědět v detailu inzerátu.

Nenajdete-li pro Vás vhodnou pozici mezi inzeráty z úřadu práce, projděte si náš seznam zaměstnavatelů OZP a oslovte konkrétní společnost v blízkosti Vašeho domova.

Nabídka práce z Úřadu práce - Ústí nad Labem:

Každý den pro Vás aktualizujeme nabídku práce. Níže zobrazené inzeráty jsou automaticky seřazeny od nejnovějších a jsou v katalogu úřadu práce označeny jako vhodné pro osoby se zdravotním postižením. Doporučujeme si vždy ohlídat, kdy byl pracovní inzerát naposledy upraven a dokdy má svou platnost.

Obsluha prádelny

Zaměstnavatel Building & Law, spol. s r.o. nabízí práci na pozici "Obsluha prádelny" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je zkrácený úvazek (maximálně 25 týdně) a nabízená mzda 95,-Kč / hodina . Lokalita výkonu práce: Trmice.
Tato nabídka práce byla publikována dne 3. 4. 2020.

Telefonní operátor/ka

Zaměstnavatel Žatecké lahůdky s.r.o. nabízí práci na pozici "Telefonní operátor/ka" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je zkrácený úvazek (maximálně 30 týdně) a nabízená mzda 10950,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: Ústí nad Labem.
Tato nabídka práce byla publikována dne 1. 4. 2020.

Obsluha bufetu

Zaměstnavatel Městské služby Ústí nad Labem, příspěvková organiz nabízí práci na pozici "Obsluha bufetu" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 20200,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: Ústí nad Labem.
Tato nabídka práce byla publikována dne 13. 3. 2020.

Pracovník/ce úklidových služeb

Zaměstnavatel Vladimír Lederer nabízí práci na pozici "Pracovník/ce úklidových služeb" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je zkrácený úvazek (maximálně 30 týdně) a nabízená mzda 12500 - 14000,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: Ústí nad Labem.
Tato nabídka práce byla publikována dne 13. 3. 2020.

Pokladní

Zaměstnavatel Městské služby Ústí nad Labem, příspěvková organiz nabízí práci na pozici "Pokladní" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 22000,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: Ústí nad Labem.
Tato nabídka práce byla publikována dne 13. 3. 2020.

Prodavač/ka v kantýně - smíšence

Zaměstnavatel HOKA - chráněná pracoviště, s.r.o. nabízí práci na pozici "Prodavač/ka v kantýně - smíšence" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je zkrácený úvazek (maximálně 30 týdně) a nabízená mzda 14600,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: Ústí nad Labem.
Tato nabídka práce byla publikována dne 13. 3. 2020.

Investiční referent/ka v 10 pt

Zaměstnavatel Krajské ředitelství policie Ústeckého kraje nabízí práci na pozici "Investiční referent/ka v 10 pt" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek (maximálně 40 týdně) a nabízená mzda 21260 - 31240,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: Ústí nad Labem.
Tato nabídka práce byla publikována dne 31. 3. 2020.

Samostatný/ná referent/ka ( platy, personalistika ) - finanční odbor

Zaměstnavatel Město Chlumec nabízí práci na pozici "Samostatný/ná referent/ka ( platy, personalistika ) - finanční odbor" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 27000,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: Chlumec.
Tato nabídka práce byla publikována dne 6. 3. 2020.

Vedoucí finančního odboru

Zaměstnavatel Město Chlumec nabízí práci na pozici "Vedoucí finančního odboru" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 30000,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: Chlumec.
Tato nabídka práce byla publikována dne 6. 3. 2020.

Řidič - údržbář

Zaměstnavatel Žatecké lahůdky s.r.o. nabízí práci na pozici "Řidič - údržbář" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je zkrácený úvazek (maximálně 30 týdně) a nabízená mzda 12075,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: Ústí nad Labem.
Tato nabídka práce byla publikována dne 3. 4. 2020.

Kuchař/ka

Zaměstnavatel Střední průmyslová škola stavební a Střední odborn nabízí práci na pozici "Kuchař/ka" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 19370,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: Ústí nad Labem.
Tato nabídka práce byla publikována dne 1. 4. 2020.

Seřizovač a obsluha číslicově řízených strojů

Zaměstnavatel Relta s.r.o. nabízí práci na pozici "Seřizovač a obsluha číslicově řízených strojů" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 17800 - 20000,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: Chlumec.
Tato nabídka práce byla publikována dne 5. 3. 2020.