Učitel/ka odborného výcviku - obor automechanik

Učitelé odborných předmětů (kromě pro žáky se speciálními vzdělávacími potřebami)

Hledáte práci v lokalitě Ústí nad Labem nebo blízkém okolí? Prohlédněte si nabídku práce od společnosti Střední průmyslová škola stavební a Střední odborn. Nabídka byla vystavena dne 14. 5. 2020 na Úřadu práce ČR - Ústí nad Labem. Nabízená pracovní pozice je vhodná pro osoby se zdravotním postižením (OZP). Využijte svou šanci na lepší práci a klikněte na tlačítko „Mám zájem o tuto práci“. Vyplňte motivační zprávu a my ji doručíme, v atraktivní formě, přímo na email zaměstnavatele.

Informace o pracovní pozici (vhodné pro OZP)

Místo výkonu práce: Čelakovského 5, Ústí nad Labem.
Hledáme učitele odborného výcviku obor automechanik s nástupem 25.8.2020, pracovní poměr je zatím na dobu určitou s možností dalšího prodloužení.
Požadujeme: vyučení v oboru automechanik, mechanik opravář motorových vozidel, maturita v tomto oboru výhodou ne však podmínkou, doplňkové pedagogické studium, možné zahájit studium ve školním roce 2020/2021.
Nabízíme: pracovní doba od 6,30-15,00. Platové zařazení 11. platová třída pro pedagogické zaměstnance ve školství. Dovolená 40 dnů, samostudium 12 dnů, příspěvek na stravování, příspěvek na dovolenou, stabilní prostředí

Kontakt: :

Životopisy prosím zasílat na e-mail: stejskalova@stsul.cz, telefon 777 360 107. Další kontakt : Ing. Filas Karel e-mail: filas@stsul.cz, 777 360 104

Nabídka práce byla platná do 30. 8. 2020.

Místo výkonu práce: Střední průmyslová škola stavební a Střední odborná škola stavební a technická, Ústí nad Labem, přís
Čelakovského 250 /5
Ústí nad Labem, Ústí nad Labem 400 07
Mzda: 30770 - 37050,-Kč / měsíc
Nabídka práce pro: Osoby se zdravotním postižením (OZP)
Pracovní místo je volné: od 25. 8. 2020
Pracovněprávní vztah: Plný úvazek
Typ směn: Jednosměnný provoz
Minimální stupeň vzdělání: Střední s maturitou
Volných míst k dispozici: 2
Nabídka práce je platná: do 30. 8. 2020
Pracovní inzerát byl naposledy upraven dne 14. 5. 2020

Místo výkonu práce na mapě

Pro vizuální přehlednost Vám přinášíme orientační mapu nabídek práce pro osoby se zdravotním postižením (OZP). Můžete tak jednoduše zjistit, jak daleko od vašeho bydliště máte vzdálenou svou šanci na lepší práci.
Chcete-li využít jiných map, lokalitu nabízené pracovní pozice „Učitel/ka odborného výcviku - obor automechanik“ je možné také zobrazit za pomocí , nebo .

Další nabídky práce pro OZP

Pokud Vás pracovní inzerát od společnosti Střední průmyslová škola stavební a Střední odborn nezaujal, prohlédněte si i další nabídku práce v okolí. Výpis nabídek pro lokalitu Ústí nad Labem naleznete také v seznamu práce na stránkách Úřadu práce ČR - Ústí nad Labem.